HC Kobra Praha - HC Řisuty 2:3p || HC Kobra Praha - HC Draci Bílina 24.2. 17:30

11.1.2018

Přijďte v neděli 28. ledna na ZS Kobra Praha na akci Pojď hrát hokej!

Redakce

P R A H A - V neděli 28. ledna budou mít všechny děti od 8:30 bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kobra Praha ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu Kobra Praha akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete si výstroj zapůjčit přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1.500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 11.000 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Na místě bude natáčet reportáž televizní štáb, o děti se budou starat hráči A týmu a trenéři mládežnických týmů, navíc se budou moct osobně setkat s majitelem zlaté medaile z Nagana a legendou českého hokeje, Martinem Ručinským.

Videopozvánku na Týden hokeje najdete zde: https://youtu.be/BnLxXmlMGx0

43. kolo, Sobota 24.2.2018 | 17:30

HC Draci Bílina

HC Kobra Praha

Do začátku zápasu zbývá

DNŮ         HOD.            MIN.            SEC.   

související články

3.2.2018

Pojď psát na Kobru!

Redakce

Aktuálně na webu


partneři klubu