Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2024 vyšly tyto články:

15.4.Kobra získala 3. místo v soutěži Puky pomáhajíKlubSpolečnost Kaufland, která je partnerem Českého hokeje, je pořadatelem soutěže Puky pomáhají. V rámci této soutěže bylo v sezóně 2023/2024 rozděleno 10 milionů korun do 27 regionů na podporu hokejových mládežnických klubů.
18.4.Devítka nabírá nové hráče ročníku 2010!klubHokejisté ročníku 2010 pozor! Kobra nabírá do mužstva 9. třídy nové hráče a novou posilou můžeš být zrovna ty. Přijeď do Braníku a zkus zabojovat o novu příležitost.
18.4.Kobra opět posílí dívčí národní týmklub
Rebeka Maxiánová bude hájit národní barvy s nejmladší ženskou reprezentací. Po nedávné reprezentaci Karolíny Skořepové na MS U18, zkusí mezinárodní kluziště i Rebeka Maxiánová. S výběrem do 15 let se pokusí zabojovat o medaile na Evropském poháru, který letos nese název European Girls Trophy. Hraje se na stadionu Vladimíra Dzurilly v Bratislavě od 22. do 26. dubna. Našimi soupeřkami ve skupině jsou Polky, Němky, Francouzky. Druhou skupinu tvoří týmy Maďarska, Rakouska, Slovakia Blue a Slovakia White. Držíme palce celému týmu a naší šikovné bojovnici, přejeme hodně štěstí!
20.4.Veřejné bruslení na Kobře skončiloKlubPravidelné víkendové veřejné bruslení na branickém ledě už ukončilo svou zimní sezonu. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na další začátek bruslící sezony po letní přestávce. O termínu zahájení vás budeme informovat.
24.4.Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispoziciklubNecelý měsíc zbývá do začátku Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Hokejová horečka stupňuje, sportovní událost roku na českém území se blíží a vy, fanoušci u toho nesmíte chybět.

partneři klubu