Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

27.1.Vyhraje Kobra i popáté? V cestě stojí ústecký SlovanUNL - KOB, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBranické hokejisty čeká v rámci nadstavbové skupiny A další výzva, tentokrát jde o Slovan Ústí nad Labem. Severočeši jsou stejně jako Kobra v nadstavbě zatím neporažení. Zřejmě půjde o napínavý zápas dvou týmů ve formě. Jak utkání dopadne? Úvodní buly bude vhozeno na ústeckém zimním stadionu od 16:00.
25.1.Na Kobru přijíždí Tábor posílený o trenéra VaraďuKOB - TAB 3:2, 0.kolo | Tadeáš Podolka, Vojtěch MartinekBranické hokejisty čeká ve 4. kole nadstavbové skupiny A opravdová výzva v podobě tradičního favorita soutěže z Tábora. Ten navíc včera oznámil posilu do trenérského štábu, kam přišel na výpomoc bývalý trenér extraligového Třince Václav Varaďa. Jak tým z jihu Prahy zareaguje na tuto novinku? Úvodní buly je v Braníku naplánováno tradičně od 18:00.
25.1.Nadstavbová výhra číslo čtyři! Kobra otočila zápas s TáboremKOB - TAB 3:2, 0.kolo | Vít TrubičkaTahle výhra je pro Branické velmi cenná. Proti jihočeskému Táboru sice už prohrávali o dvě branky, nakonec ale zvládli dorovnat a v samostatných nájezdech získali vedení na svou stranu. Díky tomu zůstali v nadstavbové fázi nadále neporaženi a přibližují se k cíli přímého postupu do čtvrtfinále play-off.
25.1.Gólman měl obrácený gard, takže to byla jasná volba, říká k vítěznému nájezdu Vladislav HouškaKOB - TAB 3:2, 0.kolo | Martina Nová, Tadeáš PodolkaČtvrté utkání nadstavbové skupiny A se Kobře vydařilo náramně. Braničtí na domácím ledě ve středu přetlačili Tábor 3:2 po samostatných nájezdech. Hlavní postavou byl Vladislav Houška, který vstřelil jednu branku a zařídil vítězství proměněnou penaltou. V rozhovoru hodnotí nejen tento zápas, ale i popisuje svůj přestup na Braník.
21.1.Juniorka slibně rozehraný zápas ztratila, v Kolíně podlehla na nájezdyKOL - KOB 4:3, 0.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Milana Vrzala dlouho mířili za třemi body v prvním utkání nadstavby. V závěrečné periodě vedli Pražané dokonce 0:3, ale Kolín zvládl v 58. minutě vyrovnat na 3:3. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde o výhře Kozlů rozhodl Tomáš Hora. Kobra tak odjela ze středních Čech s jedním bodem.
21.1.Kobru čeká souboj s Mostem, odveze si další výhru?MSL - KOB 2:5, 0.kolo | Tadeáš PodolkaPo dvou výhrách v nadstavbové skupině A čeká svěřence Miloslava Šeby další výzva. Pražané zajíždějí na led MOSTECKÝCH LVŮ, kteří jsou na 8. příčce o 7 bodů právě za týmem z Braníku. Jak tento napínavý souboj dopadne? Úvodní buly je v Mostě naplánováno v sobotu od 17:30.
21.1.Kobra porazila také Most a na přímý postup do playoff ztrácí jediný bod!MSL - KOB 2:5, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBranickým hokejistům se v nadstavbové skupině A zatím velmi daří. Během tří odehraných kol smazali Pražané náskok Vrchlabí na jediný bod. Pokud uspěje Kobra i proti Táboru, tak může být dokonce na šesté příčce, která zaručuje přímý postup do playoff.
21.1.Z Kladna se třemi body a osmi vstřelenými brankamiHVK - KOB 2:8, 18.kolo | Šimon Sýkora

Po porážce z posledního kola se jela Kobra vzpamatovat do Kladna. Na ledě ČEZ Stadionu se utkala se soupeřem, kterému v prvním vzájemném měření sil nadělila 12 branek. Kdo bude mít v utkání navrch napověděla již první třetina. V ní se prosadil jako první Jakub Mužík, o 52 sekund později zvyšoval Jan Král. O chvíli později vstřelil vítěznou branku David Šálek. I ve druhé části pokračovala palba hostů, za Koňákova záda se dále prosadili Richard Mucha a David Sovík. Po této brance, za stavu 0:5, se domácí dostali střelecky ke slovu a dvěma chvíli po sobě jdoucími brankami snížili na třígólový rozdíl. Další střelecký pokus ale za svá záda Roman Remeš nepustil. V poslední části nejrpve přidal druhou branku Král, v závěrečné pětiminutovce se dvakrát prosadil nejlepší střelec pražského celku, Matyáš Hrubý. V rámci dalšího kola béčko změří síly s novým soupeřem, se Solopisky.

18.1.Kobra pokračuje v nadstavbě soubojem s PříbramíPRI - KOB 2:3, 0.kolo | Marek BalounPo divoké přestřelce s Vrchlabím čeká branické hráče tradiční soupeř - Příbram. Středočeši začali druhou část play-off prohrou s Chomutovem a bude si tak chtít spravit chuť. Naopak Pražané by rádi navázali na úspěšný start. Zápas v Příbrami začne už dnes v 18:30
18.1.Kobra na třetí pokus zdolala Příbram, výhru vystřelil Vladislav Houška!PRI - KOB 2:3, 0.kolo | Tadeáš PodolkaZápasy s Příbramí byly dosud pro Branické prokleté, ve třetím vzájemném zápase svěřenci Miloslava Šeby ale uspěli! Ze středních Čech si tak Kobra veze výhru 3:2 a na přímý postup do playoff ztrácí už jen čtyři body.
16.1.Základní část končí juniorka porážkou v KralupechKNV - KOB 5:2, 28.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Milana Vrzala neuzavřeli základní část Regionální ligy juniorů s dobrým výsledkem. V Kralupech nad Vltavou podlehli kobří mladíci 5:2, kdy inkasovali čtyřikrát během třetí třetiny. V tabulce tak končí Braničtí na 2. místě s 58 body a mohou se připravovat na blížící se nadstavbu.
14.1.Na úvod nastavby přestřelka! Kobra začala tříbodovou výhrouKOB - VRC 8:5, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Sobotní večer se v Praze nesl ve znamení strhujícího hokeje plného zvratů. Kobra na svém ledě přivítala silné Vrchlabí a ač do střetnutí nevstoupila nejlépe, nakonec byla schopna otočit skóre a zvrátit vítězství na svou stranu. Na úspěchu 8:5 se dvěma góly podíleli Matěj Kolda s Tomášem Šťastným a další zásahy přidali Vladislav Houška, Václav Zídek, Dominik Novák a Martin Dubský.

14.1.Divoký zápas s Neratovicemi vyšel lépe soupeřiKOB - NER 3:4, 17.kolo | Šimon Sýkora

Odvetné utkání, hrané na branickém ledu, přineslo zajímavou podívanou, ve které Kobra vždy pouze dotahovala soupeře. První branka padla již ve 22. sekundě. Ještě v 51. vteřině však bylo srovnáno, prosadil se Daniel Tichý. Po první minutě tak byl stav již 1:1. Ve 13. minutě soupeř opět odskočil, aby ještě v téže třetině vyrovnal v přesilovce Tomáš Gron. Hned zkraje druhé části opět Neratovice vstřelily branku. Na tu dokázal ještě odpovědět Daniel Tichý. Poslední branku vstřelili hosté v poslední minutě před druhou sirénou. Ve třetí třetině nikdo již gól nedal a skóre tak skončilo 3:4. Na obou stranách bylo rozdáno přes 10 menších trestů (11 u domácích, 12 u hostů), kromě toho diváci v hale viděli i bitku, která se strhla v poslední minutě utkání. Utkali se Adam Frič s Jaroslavem Veselým.

13.1.První zápas bojů o pořadí v play-off. Kobra zahájí nadstavbu proti VrchlabíKOB - VRC 8:5, 0.kolo | Vít TrubičkaDruhá část letošní sezony už klepe na dveře. Braničtí do ní vstoupí zápasem s vrchlabským Stadionem, právě jehož se budou snažit v nadcházejících čtrnácti kláních předehnat pro zajištění přímého postupu do čtvrtfinále play-off. Povede se Kobře úspěšně už samotný vstup do těchto stíhacích závodů?
11.1.Závěr základní části se Kobře nevyvedl, v Písku nestačila 1:5PIS - KOB 5:1, 30.kolo | Tadeáš Podolka, Petr EliášSvěřenci Miloslava Šeby podruhé v řadě prohráli a opět inkasovali pět branek. Písek postupně během zápasu utekl do pětibrankového vedení a branickým hokejistům se povedlo jen snížit na konečných 5:1. Do nadstavby tak jdou Pražané na sedmém místě se ziskem 47 bodů, ztrácejí deset na šesté Vrchlabí.
10.1.Poslední zápas základní části si Kobra odbyde v PískuPIS - KOB 5:1, 30.kolo | Marek BalounDevětadvacet kol první fáze soutěže je minulostí, zbývá už jen poslední třicáté. Kobra má lepší osmičku pojištěnou a díky lepšímu skóre nemůže ani přijít o sedmé místo. Utkání s Pískem tak má za odměnu a může si ho užít s klidem na duši. Úvodní buly je na jihu Čech naplánováno na středeční 18. hodinu.
7.1.Série vítězství je minulostí, junioři padli na Hvězdě po nájezdechHVP - KOB 4:3, 25.kolo | Tadeáš PodolkaPřed tímto utkáním zvládli junioři zvítězit patnáctkrát za sebou. Tuto fantastickou bilanci ale ukončila v pražském derby Hvězda, která svěřence Milana Vrzala porazila 4:3 po samostatných nájezdech. Přitom braničtí hokejisté dvakrát v zápase vedli, domácí ale pokaždé odpověděli a v dovednostní disciplíně ukázali lepší techniku. Tým z Prahy 6 tak s největší pravděpodobností ovládne 2. skupinu středočeské Regionální ligy a půjde do nadstavby z nejvýhodnější pozice.
7.1.Kobra neudržela vedení v Řisutech a padla 5:2!RIS - KOB 5:2, 29.kolo | Tadeáš PodolkaBraničtí již s jistotou playoff zajížděli v sobotu na led Řisut, které už se připravují na účast ve skupině o záchranu. Po dvě třetiny se zápas nesl pro Kobru v pohodovém duchu a už, se zdálo, že si hosté z jihu Prahy dokráčejí pro další tři body do tabulky. V závěrečné periodě ale přišlo velké vystřízlivění, Buldoci nasázeli pět branek a tým s hadem na prsou tak nečekaně ztratil.
7.1.Béčko vstoupilo do nového roku výhrou nad Nymburským LvemNMM - KOB 5:7, 16.kolo | Šimon Sýkora

První utkání roku 2023 bylo dramatické a vyrovnané. Do vedení se dostali první domácí, poté ale Kobra třemi brankami odpověděla. Nejprve se prosadil David Šálek, do vedení svůj tým poslal Richard Mucha a dvoubrankový náskok zařídil Ondřej Zmeškal. Lvu se však podařilo ve druhé části srovnat a do třetí třetiny se tak nastupovalo za stavu 3:3. Braničtí utekli opět na dvougólový rozdíl zásahy Lukáše Michalů a Tomáše Grona. Nymburk snížil jednou brankou, pak se ale opět radovali hosté. Finální dvě branky vstřelili Jakub Mužík a Mucha. Nejvíce bodů zaznamenal nejproduktivnější hráč týmu, Matyáš Hrubý. Ten se sice neprosadil střelecky, za to ale u čtyř branek asistoval. V rámci dalšího kola přivítá béčko na svém ledě neratovické Buldoky.

6.1.Kobra jede do Slaného, kde vyzve ŘisutyRIS - KOB 5:2, 29.kolo | Martina Nová

Do konce základní skupiny zbývají poslední dvě kola a hokejisté Kobry mají účast v nejlepší osmičce už jistou. Jenže do nadstavbové části se body přenášejí, proto je důležité žádný zápas nevypustit a vybojovat jich co nejvíce. V sobotu 7. ledna vyzvou řisutské buldoky na zimním stadionu ve Slaném, buly bude již tradičně vhozeno v 18 hodin.

5.1.Šteiner: Naším cílem je skončit v první osmičceKOB - KLT 4:1, 28.kolo | Matěj SousedíkPrvní utkání roku 2023 zvládla Kobra na jedničku. Braničtí na domácím ledě ve středu porazili Klatovy 4:1. Jedním ze střelců Pražanů byl také útočník Dominik Šteiner. V rozhovoru hodnotí zápas, svůj návrat po zranění, ale vrací se i k vánočním svátkům a hovoří o juniorském mistrovství světa.
4.1.Drama do poslední chvíle. Kobra ale bere důležitou výhruKOB - KLT 4:1, 28.kolo | Vít TrubičkaZápas s Klatovy měl poměrně velký náboj. Západočeský tým dlouho sahal po vyrovnání, nicméně Branickým se povedlo v závěru druhé třetiny dvěma rychlými góly odstoupit. V úplném konci pak ještě vedení pojistili. Díky tomu si hned v prvním zápase nového kalendářního roku připsali cenné tři body.
2.1.Rok 2023 odstartuje Kobra doma s KlatovyKOB - KLT 4:1, 28.kolo | Marek BalounKonec zábavy, je tu hokej! Sezóna se přesunula do svého druhého roku, zbývají poslední tři zápasy a je na čase definitivně odložit cukroví i alkohol. Kobra začne rok 2023 ve své hale, kde bude od středeční 18. hodiny hostit západočeské Klatovy. Play-off stále není jistota, proto bude potřeba všechna vaše podpora!
28.12.Důležité utkání pro Kobru! Braničtí srazili Hronov čtyřmi góly v první třetiněHRO - KOB 1:5, 27.kolo | Tadeáš Podolka, Matěj SousedíkSvěřenci Miloslava Šeby napravili předchozí zaváhání proti Východočechům z počátku sezony a zvítězili na hronovském ledě 5:1. Čtyři branky padly již během prvních 13 minut! Braničtí hokejisté si tak upevnili 7. místo v tabulce skupiny Západ, které zaručuje účast v play off.
27.12.Vánocům odzvonilo, druhá liga se vrací, Kobra vyjede do HronovaHRO - KOB 1:5, 27.kolo | Martina Nová

Hráče pražské Kobry čekají poslední čtyři zápasy první fáze letošního ročníku. První na seznamu je poslední Hronov, který v sezóně vyhrál jen čtyřikrát, nicméně jednou právě proti Kobře. Podaří se svěřencům Miloslava Šeby ve středu 28. 12. tuto prohru pomstít? Zápas startuje tradičně v 18 hodin.

18.12.Jsou to hodně důležité tři body v boji o play off, hlásí nová posila Martin DubskýKOB - BNJ 5:2, 26.kolo | Tadeáš Podolka, Martina Nová Naposledy naskočil v kobřím dresu do utkání mladšího dorostu před 10 lety. Proti Benátkám se Martin Dubský vrátil ale v plné parádě a rozhodl důležitý včerejší zápas proti Benátkám nad Jizerou. "Viděl jsem tam puk na mantinelu, pak ho stačilo jenom hodit na branku, kde clonil jeden ze spoluhráčů a padlo to tam," popisoval gólovou situaci 24letý odchovanec Sparty.
18.12.Junioři uzavřeli rok 2022 již patnáctou výhrou v řadě!KOB - RAK 11:1, 24.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Milana Vrzala jsou v Regionální lize juniorů stále nezastavitelní. Tentokrát přejeli Rakovník znovu vysokým výsledkem, a to 11:1. V tabulce druhé středočeské skupiny juniorce patří stále druhá příčka za suverénní Hvězdou Praha. Nicméně náskok na třetí Kralupy nad Vltavou je více než dostatečný, a to 17 bodů! Příští rok začne juniorka z ostra, čeká ji derby s Hvězdou Praha, které dost možná rozhodne o prvním místě.
17.12.Ani legendární útočná dvojice 2. ligy na Branické nestačila, Kobra poráží Benátky i podruhé!KOB - BNJ 5:2, 26.kolo | Tadeáš Podolka, Matěj SousedíkDružina pod vedením Miloslava Šeby zvládla důležitý zápas proti Benátkám nad Jizerou a přiblížila se účasti v play off. Středočechům nepomohla ani znovuoživená nejlepší dvojice 2. ligy ve složení Kamil Bříška - Lukáš Tondr. Lví podíl na vítězství branických hokejistů má Václav Zídek, který podruhé v sezoně zapsal hattrick!
17.12.Poslední utkání roku vítězně, Kobra porazila i druhý příbramský týmKOB - PRB 5:2, 15.kolo | Šimon Sýkora

Po týdnu se béčko utkalo s druhým celkem z Příbrami v soutěži. Na svém ledě přivítalo Příbram B, béčko druholigového Baníku. Do utkání vstoupili domácí lépe, v sedmé minutě vedli po brance Jana Šubrta. Soupeř po necelé minutě srovnal, ale po minutě další poslal svůj tým zpět do vedení David Sovík. Po této brance se již hosté na srovnání nezmohli. Ve druhé části zvyšoval Matyáš Hrubý na 3:1, ve třetí přidal druhou branku na 4:2. Necelých pět minut před koncem pečetil skóre Richard Mucha. Utkání bylo velmi plodné co do udělených trestů. Na obou stranách padlo devět dvouminutových vyloučení, po závěřečném hvizdu dostal dvacetiminutový trest hostující Peterka po napadení rozhodčího. Další utkání čeká branickou zálohu v lednu v Nymburku, první měření sil dopadlo lépe pro celek z Prahy - 5:2.

16.12.Branické čeká souboj s bývalými oporami, do Prahy přijedou Benátky nad JizerouKOB - BNJ 5:2, 26.kolo | Tadeáš PodolkaZákladní část skupiny Západ se pomalu blíží svému konci. Kobru dnes od 18:00 čeká extrémně důležitý zápas proti Benátkám nad Jizerou. Oba týmy se perou mezi sebou o účast v play off, navíc branické hokejisty může srazit jedna z nejlepších dvojic druholigové historie Kamil Bříška - Lukáš Tondr, kteří do loňské sezony nastupovali ještě za Pražany.

Nadstavba - 5. kolo, Sobota 28.1.2023 | 16:00