Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.3.Juniorka si zápasy o postup do Ligy juniorů nezahrajeTAB - KOB 3:1, 0.kolo | Martina NováJunioři Kobry se ze základní skupiny Regionální ligy juniorů probojovali do nadstavbové fáze z druhé příčky, v níž se bodově začínalo od nuly. Jejich soupeři byly jihočeské a středočeské celky. Svěřenci trenéra Milana Vrzala prohráli pouze dvakrát, z toho jedinkrát v základní hrací době, ani tak to ale na postup do finálové fáze ročníku nestačilo. Dvě zmíněné porážky přišly totiž od Tábora, který skupinu ovládl s náskokem šesti bodů na pražskou Kobru bez poznání porážky. Pro juniorku tak v neděli 17.3. skončila sezóna a příští sezónu budou kobří mladíci opět bojovat ve třetí nejvyšší soutěži.
16.3.Sezóna končí, Kobra v Chomutově na výhru nedosáhlaCHO - KOB 4:0, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Cesta branických hráčů v sobotu dospěla do svého konce. Kobra před více než dvěma tisícovkami diváků usilovala o prodloužení série s Chomutovem a návratu série do hlavního města, jenže se jí ani tentokrát nepodařilo na severu Čech vstřelit gól a po výsledku 4:0 do čtvrtfinále postupuje vítěz základní části.

15.3.Prohra mrzí, ale neskládáme zbraně, s Chomutovem se dá hrát, říká ŠteinerKOB - CHO 2:3, 0.kolo | Martina NováJedním ze střelců pražské Kobry během druhého zápasu osmifinále 2. ligy byl DOMINIK ŠTEINER, který otevřel skóre ve 12. minutě. I přes nepříznivé skóre série 0:2 neskládá zbraně a burcuje tým k bojovnému výkonu i v sobotu 16.3. na ledě Pirátů.
14.3.Kobra doma bojovala do posledního dechu, druhé utkání dotáhla do prodlouženíKOB - CHO 2:3, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Čtvrteční druhé utkání osmifinálové série s Chomutovem nabídlo litý boj. Braničtí drželi s vítězem základní části krok, nenechávali mu nic zadarmo a po gólech Šteinera s Vlčkem bitvu dotáhli až do prodloužení, ve kterém ovšem po střele ze slotu padli. O víkendu tak budou na ledě Pirátů odvracet konec sezóny.

12.3.Srdce háďat: V Extralize dorostu jsem získal disciplínu, říká Daniel HalfarMartina NováBěhem aktuálního ročníku se navrátil z Kladna na Kobru a znovu oblékl modrožluté dresy Kobry. Zkušenosti z Extraligy dorostu DANIEL HALFAR sbíral jak v Chomutově, tak na Kladně. Kromě pravidelných tréninků a zápasů se snaží ve volném čase chodit na brigády a připravovat se poctivě do školy. V dalším díle rubriky Srdce hada jsme vyzpovídali tohoto šestnáctiletého útočníka.
12.3.První utkání osmifinále nevyšlo, Chomutov se ujímá vedení v sériiCHO - KOB 3:0, 0.kolo | Eliška RatiborskáV rámci prvního zápasu osmifinále druhé ligy zajížděli braničtí hokejisté na led Chomutova. K vidění byl od samého začátku urputný boj o každý centimetr ledu. V každé třetině padla pouze jedna branka, nejdříve díky dorážce Jana Svobody a následně se dvakrát prosadil Petr Eret. Čisté konto si připsal domácí brankář Martin Altrichter a Piráti se tak ujímají vedení v sérii poměrem 1:0.
11.3.Osmifinále je tady, Kobru čeká adept na první liguCHO - KOB 3:0, 0.kolo | Martina NováNapínavou sérii proti Mostu zvládli Braničtí vítězně, a tak se představí v osmifinále 2. ligy. Jejich soupeřem nebude nikdo menší než Piráti Chomutov. Chomutovští ovládli skupinu Západ a a brousí si zuby na postup do CHANCE ligy, Kobra se jim ale pokusí tuto cestu překazit.
9.3.Postup je náš! Kobra otočila rozhodující bitvu v MostěMSL - KOB 2:3, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Kobra v neděli odpoledne na severu Čech otevřela brány osmifinále! Na ledě mosteckých Lvů sice po první třetině prohrávala 0:2, ale nenechala se nepříznivým vývojem položit na lopatky. V prostřední části nejprve dvěma zásahy svůj tým dostal zpět do hry Kamil Bříška, přičemž v posledním dějství pak obrat dokonal Tomáš Šťastný. Branické tak příští týden čeká další kolo play-off, ve kterém vyzvou na souboj chomutovské Piráty.

7.3.V prvním semifinále béčko nestačilo na PříbramPRB - KOB 4:1, 0.kolo | Martina NováSemifinálovou sérii hraje kobří B-tým s béčkem Příbrami. V rámci prvního zápasu vyjeli Braničtí na hostující led. Vaz jim srazila první třetina, ve které hned třikrát inkasovali. Došlo také na výměnu brankářů, Remeše nahradil Mouček. Obrat to ale ze strany Kobry nenastartovalo, a tak v prvním zápase prohrála 1:4.
7.3.Béčko končí svou cestu v semifináleKOB - PRB 5:3, 0.kolo | Martina NováKobří béčko nakonec semifinálovou sérii proti B-týmu Příbrami do vítězného konce nedotáhlo. První semifinále získala Příbram za tři body, a tak cíl byl pro Kobru jasný - vyhrát v základní hrací době. To se jí bez větších obtíží povedlo poměrem 5:2, a tak následovalo desetiminutové prodloužení. Podobně jako ve čtvrtfinále ani tentokrát desetiminutovka nerozhodla o postupujícím, a tak se šlo do nájezdů. Zde se štěstí přiklonilo na stranu Středočechů, a tak Kobra svou cestu končí v semifinále.
7.3.Kobra ztratila vedení, o postupu se rozhodne v sobotuKOB - MSL 2:4, 0.kolo | Martina NováKobra měla během čtvrtečního zápasu mečbol a mohla si proti Mostu zajistit postup do čtvrtfinále. Dlouho to vypadalo nadějně, když po první třetině domácí vedli 2:0. Jenže ve druhé dvacetiminutovce hosté vsítili gól do kabiny a ve třetí části kobří sestavu kompletně rozebrali. Svěřenci Miloslava Šeby padli výsledkem 2:4 a o postupujícím se rozhodne v sobotu na ledě Mostu.
6.3.Závěrečný zápas základní části skončil vítězně pro béčkoPRI - KOB 6:7, 21.kolo | Martina Nová

V rámci posledního utkání základní části se kobříb béčko představilo na ledě příbramského B-týmu. Zápas nabídl pořádnou gólovou přestřelku, kdy po celý zápas měli Braničtí navrch a domácí jen mazali manko. Nakonec se Pražanům povedlo vybojovat plný počet bodů za vítězství 7:6. Dvěma góly přispěl Daniel Štefan.

6.3.První čtvrtfinále skončilo vítězně pro béčkoCER - KOB 1:6, 0.kolo | Martina NováV rámci prvního čtvrtfinálového zápasu zavítalo béčko Kobry na led Černošic. Pražané šli do vedení již v šesté minutě a už ho po celý zápas neztratili. Ve druhé části se domácí zmohli na jednu branku, ale jednoznačná třetí třetina rozhodla o výhře Kobry 6:1 a v rámci čtvrtfinálového duelu si připisují 3 body do minitabulky.
6.3.Béčko zdolalo v nájezdech Černošice a postupuje do semifináleKOB - CER 3:4, 0.kolo | Martina NováDruhý čtvrtfinálový zápas proti Černošicím se odehrál na branickém ledě. Domácí nedokázali stvrdit postup v základní hrací době, hosté tahali za delší konec provazu a po 60 minutách vyhráli tříbodově 4:2. Z toho důvodu následovalo desetiminutové prodloužení, které mělo rozhodnout o postupujícím do semifinále. Jenže ani jeden z týmů nezvládl skórovat, a tak se šlo do nájezdů. V těch o postupu Kobry rozhodl Matyáš Hrubý./b>
5.3.Krok od čtvrtfinále! Kobra vyhrála první utkání předkola v MostěMSL - KOB 1:4, 0.kolo | Tadeáš PodolkaBranickým hokejistům se úvodní střetnutí v rámci předkola play off vydařilo na jedničku. MOSTECKÉ LVY přetlačila družina Miloslava Šeby výsledkem 4:1. Série se tak vrací na led v hlavním městě, kde se druhé utkání odehraje již ve čtvrtek od 18:00!
4.3.Sezóna vrcholí! Kobru čeká předkolo s MostemMSL - KOB 1:4, 0.kolo | Vojtěch Martinek

Vrchol sezóny je tu! Základní část je už dávno minulostí, nadstavba uplynula jako voda, a nyní tak přichází čas na nejdůležitější fázi ročníku: play-off. Braničtí do něj vstoupí krátkým předkolem, ve kterém se budou snažit si vybojovat účast ve čtvrtfinále proti Mosteckým lvům.

2.3.Kobra podlehla Chebu v prodloužení a v předkole ji čeká Most!CHE - KOB 3:2, 0.kolo | Tadeáš PodolkaDružině Miloslava Šeby se závěr nadstavby úplně nevyvedl, když nestačila na Cheb, kterému podlehla 3:2 v prodloužení. O soupeři pro play off je tak definitivně rozhodnuto, bude to předposlední tým skupiny A - MOSTEČTÍ LVI.
28.2.Kobra uspěla na ledě Kralup a ze středu Čech veze tři body!KNV - KOB 2:4, 0.kolo | Tadeáš PodolkaSvěřenci Miloslava Šeby zvládli důležitý zápas, který mohl rozhodnout o pozicích pro předkolo play-off. Středočeské Kralupy přehráli Braničtí hokejisté 4:2 a na deváté Benátky ztrácejí dva body. O konečném pořadí pro další část sezony tak rozhodne závěrečné kolo nadstavby.
27.2.Kobru čeká předposlední výjezd. Zamíří na led KralupKNV - KOB 2:4, 0.kolo | Marek BalounKobra v nadstavbě vyčerpala předepsaný počet domácích zápasů, z venkovních jí ale zbývají ještě dva. Postup už mají jistý, týden u soupeřů začínající na ledě Kralup si tak můžou užít v klidu, Utkání začíná v 18:30.
23.2.Přijďte si o víkendu zabruslit na Kobru!redakce
22.2.Roman Málek: Pro mě jako gólmana bylo lepší, že jsme poprvé skórovaliKOB - BNJ 7:3, 0.kolo | Vít TrubičkaOporou brankoviště Kobry v důležitém vítězném klání s Benátkami nad Jizerou byl gólman Roman Málek. I díky jeho výkonu Braničtí dokráčeli k výhře 7:3 a průběžně se tak posunuli na čelo tabulky. „Řekli jsme si, že tentokrát prostě chceme Benátky porazit. Jsme rádi, že se to povedlo,“ okomentoval Málek to nejdůležitější, co vedlo k vítězství Kobry.
21.2.S Benátkami cenná výhra! Kobra poskočila na čelo tabulkyKOB - BNJ 7:3, 0.kolo | Vít TrubičkaDůležitá výhra pro Kobru! Braničtí se doma potkali se středočeskými Benátkami nad Jizerou, se kterými bojovali o první místo v nadstavbové skupině. Po bezgólové první třetině se záhy dostali do vedení a to už udrželi po zbytek zápasu. Díky tomu se mohou radovat z vítězství 7:3, díky kterému se prozatím posunuli na první místo tabulky nadstavbové skupiny B.
21.2.Do předkola chceme jít s vítěznou mentalitou, burcuje Filip VlčekKOB - BNJ 7:3, 0.kolo | Vít TrubičkaNa domácí výhře Kobry nad Benátkami se velkou mírou podílel útočník Filip Vlček, který se prosadil za záda gólmana Brázdila hned ve třech případech. Kobra tak dokráčela v souboji o první místo k cennému vítězství 7:3 a díky tomu se posunuli na čelo tabulky nadstavbové skupiny B. „Víme o co hrajeme. Proto pro nás nyní neexistovalo nic jiného než výhra,“ těmito slovy shrnul střelec hattricku hlavní cíl Branických v tomto utkání.
20.2.Kobru čekají Benátky, které stále vedou skupinu o předkoloKOB - BNJ 7:3, 0.kolo | Martina Nová, Vojtěch MartinekNadstavbová část se pomalu blíží ke konci a Kobra má před sebou poslední tři utkání. První na seznamu soupeřů jsou Benátky nad Jizerou, které mají na Branické náskok dvou bodů a zápas k dobru. Pokud by se Pražanům povedlo vyhrát za tři body, svého skoka by přeskočili. Utkání se odehraje ve středu 21.2. od 18 hodin v Braníku.
17.2.Uhájené vítězství! Kobra veze tři body z ŘisutRIS - KOB 4:5, 0.kolo | Vít TrubičkaPo domácím nezdaru s Hronovem se Kobře tentokrát povedlo uzmout vítězství! Nad středočeskými Řisuty už v jednu chvíli vedla 4:0, avšak domácímu týmu se povedlo dokonce vyrovnat. Na branku na 4:4 ovšem přišla rychlá branická odpověď a díky ní se Kobra mohla radovat z dalšího důležitého vítězství v cestě do předkola play-off.
16.2.Čtyři zápasy do konce! Kobra zamíří do ŘisutRIS - KOB 4:5, 0.kolo | Marek BalounPo neúspěchu s Hronovem čeká Kobru další výjezd, tentokrát ale (pokud si odmyslíme Letňany) ta nejkratší možná - do Řisut. Tamním Buldokům už o nic nejde, maximálně se dostat z posledního místa. Naopak mohou potrápit Pražany, kteří stále usilují o jistotu postupu do play-off. Zda se jim podaří před posledním domácím zápasem udělat další krok můžete sledovat od 18:30!
14.2.Kobra neudržela vedení a padla s HronovemKOB - HRO 3:5, 0.kolo | Martina NováBraničtí vkročili do zápasu velmi dobře, když po první třetině vedli o dvě branky. Druhé dějství ale byla jak noční můra, a hosté dokonce šli do vedení. Před přestávkou ještě srovnal Nagy, jenže třetí dvacetiminutovka patřila jen Hronovu, a tak Kobra vyšla bodově naprázdno.
13.2.Předposlední domácí utkání! Kobru čeká v Braníku HronovKOB - HRO 3:5, 0.kolo | Marek BalounUž jen několik zápasů zbývá do začátku play-off a Kobra je na nejlepší cestě k postupu do další části. Potřebuje ale maximálně bodovat a jakákoliv porážka může znamenat obrovský risk. Ve středu míří do branické haly Hronov a zda Pražané udělají další krok směrem k cíli uvidíme od 18 hodin.
12.2.Srdce háďat: Dostat se do áčka by bylo skvělé, říká junior KuliničMartina NováDalším hráčem, kterého jsme vyzpovídali v rámci série Srdce háďat, je devatenáctiletý MICHAIL KULINIČ. V aktuálním ročníku je nejlepším střelcem juniorky a druhým nejproduktivnějším hráčem (19+14), zároveň již třikrát v sezóně naskočil do zápasů áčka. Svěřenci Milana Vrzala mají dobře nakročeno do play-off Regionální ligy juniorů a pro Michaila je to o to významnější, že se jedná o jeho poslední rok v mládežnických kategoriích.
10.2.Kolotoč domácích klání pokračuje! Na Braník nyní zavítá PísekKOB - PIS 7:4, 0.kolo | Vít TrubičkaNadstavbová část 2. ligy se přehoupla za svou polovinu. Kobra navíc pokračuje v domácím tažení, kde doposud ztratila jeden bod za poslední výhru na nájezdy nad Chebem. Momentálně na ní čeká soupeř, jemuž právě v samostatných nájezdech podlehla. Zvládne tento duel vítězně a uzme čtvrtou domácí výhru v řadě?