09.09.2022

Příprava 4. a 9. třídy: utkání s exotickým výběrem Kuvajtu i vysoké tréninkové tempo

Klub

Čtvrťáci v přípravě vyzvali v netradičním souboji kuvajtský tým. Deváťáci zase změřili síly se silnými týmy Litvínova a Chomutova, přitom trénovali dvoufázově.

Pro čtvrtou třídu začala nová sezóna soustředěním na zimním stadionu HC Kobra. Kluci kromě tréninků na ledě, absolvovali i tréninky plné obratnosti, gymnastiky a her v tělocvičně. Součástí soustředění byl i výlet za exotickým ptactvem do botanické zahrady. Týden byl zakončen vítězným přátelským utkáním s HC Smíchov. Druhý týden na ledě byl zpestřen dvěma přátelskými zápasy s hokejově exotickým soupeřem z Kuvajtu (remíza a vítězství). Závěr tohoto týdne obstaral turnaj v Teplicích (6.místo). Celou přípravu střídali kluci vynikající pasáže se slabšími okamžiky, avšak pro nás je rozhodující nadšení s jakým se pouštěli do všech činností. Zároveň děkujeme rodičům za jejich pomoc. Přejeme klukům do sezony mnoho úspěchů.

4. třída po utkání s výběrem Kuvajtu. Foto: HC Kobra Praha

4. třída po utkání s výběrem Kuvajtu. Foto: HC Kobra Praha


První část přípravy deváté třídy začala v pondělí 1.srpna a skončila 17.srpna. Během této části absolvovali hráči dvoufázový trénink na ledě s dalšími tréninky mimo led, zaměřenými na výbušnost, sílu a další pohybové schopnosti. Součástí této fáze byla i přátelská utkání.

Výsledky přátelských zápasů:

Kobra 1:11 Chomutov

Neratovice 2:3 Kobra p.p.

Kobra 0:3 Litvínov

Po této části přípravy, dostali kluci pětidenní volno. Další část přípravy začala v pondělí 22. srpna. I v této části přípravy museli hráči zvládnout náročný tréninkový program, který se střídal s přípravnými zápasy.

Výsledky přátelských zápasů:

Kobra 2:5 Letňany

Litvínov 5:4 Kobra po s.n.

Chomutov 13:0 Kobra

Po celou dobu přípravy dokázali všichni hráči držet vysoké tréninkové tempo. Co se přípravných utkání týče nestačili kluci pouze na Chomutovské vrstevníky, kteří v obou utkáních předvedli excelentní výkony. Přejeme našim klukům do sezóny dobrou formu a chuť do dalších tréninků a zápasů.

Trenéři a vedoucí 4. a 9. třídy


partneři klubu