12.11.2022

Doma se musí vyhrávat a porazit můžeme každého, varuje soupeře Aleš Knesl

Marek Baloun

Kobra si v dalším domácím utkání vyšlápla na favorizované Ústí a dopadlo to na výbornou. Pražané se prosadili jako první, drželi se Severočechy krok a nakonec zvítězili 6:5. Utkání pro klubový web zhodnotil Aleš Knesl, který si zapsal jednu asistenci.

Jaké jsou pocity po výhře?

Je to radost. Zápas byl pro všechny náročný a jsme rádi, že to tak dopadlo. Ale třetí třetina byla docela infarktová.

Byla to docela přetahovaná, kde se to podle vás zlomilo?

Myslím si, že byl důležitý gól na 6:2 a je škoda, že jsme to neuhráli s chladnou hlavou. Dobrý tým, který má hráče jako my, by si tohle měl pohlídat a my si to zbytečně komplikovali. Byly tam dobré momenty, ale byly tam věci, které soupeř potrestal.

Nakonec to ale je pěkný dárek k narozeninám pro trenéra Šebu...

Jo, snažili jsme se, abychom mohli na pivo a jídlo a udělat mu radost. Doma se musí vyhrávat a porazit můžeme každého. Jsme rádi, že jsme to zvládli.

Stále se pohybujeme v polovině tabulky, panuje v kabině nějaká nervozita?

V kabině je pohoda. Od zápasu s Děčínem (8. kolo - pozn. red.) se nám hraje dobře, jen Klatovy byla výjimka. Všichni plní to, co mají a jsme schopni porazit každého.

Čeká nás ve středu Tábor, na co je třeba se připravit?

Musíme využít to menší hřiště, to je naše obrovská výhoda. Mě s mými proporcemi se na velkém hřišti nehraje dobře, takže to malé hřiště je taková naše tajná zbraň. Soupeřům se tu hraje blbě, mě se tu jako soupeři taky hrávalo špatně, takže si myslím, že to bude minimálně stejně dobrý zápas jako dnes a můžeme něco urvat.


partneři klubu