06.12.2022

Další zápas venku. Kobru čeká výjezd do Chomutova

Matěj Sousedík

Na hokejisty Kobry čeká ve středu další venkovní zápas. Představí se na ledě jednoho z favoritů, chomutovských Pirátů.

Braničtí ve středu zavítají na sever Čech, kde vyzvou domácí Piráty Chomutov. Oběma týmům se zatím v sezóně celkem daří.

Chomutov je v tabulce na 5. místě a získal 45 bodů, Kobra je přesně o dvě místa a o deset bodů za ním. V minulém zápase vyhráli Piráti na ledě Benátek 5:3. Rozhodla druhá třetina, ve které padlo 5 branek. Dva góly vstřelil zkušený devětatřicetiletý forvard Milan Kostourek, na kterého si Pražané budou muset dávat pozor, v sezóně zaznamenal už 36 bodů (13+23) a je nejlepším střelcem svého týmu.

Kobra v minulém utkání v sobotu doma porazila těsně Děčín 3:2, díky povedené druhé třetině, kterou vyhrála 2:1. Mezi střelce se zapsali Dominik Novák, Aleš Knesl a Václav Zídek, který je s 15 brankami nejlepším kanonýrem týmu a také nejproduktivnějším hráčem týmu (15+5).

Chomutov patří mezi hlavní adepty postupu do Chance ligy, a tak bude tohle utkání pro Kobru obzvlášť důležité.

Utkání začíná ve středu 7. 12. v chomutovské Rocknet Aréně v 17:30. Pokud nejedete osobně do Chomutova, můžete sledovat živý přenos pomocí služby Czech Ice Hockey TV, nebo díky online reportáži na webu onlajny.com