18.02.2023

Béčko zakončilo základní část vítězně

V posledním utkání zavítali braničtí na led Zlonic, které hrají svá utkání ve Slaném. Skóre otevřel v 7. minutě Petr Zemánek. Zloničtí sice zvládli vyrovnat, ale po pár minutách poslal hosty znovu do vedení Tomáš Gron. Pak už se domácím vyrovnat nepodařilo. Za Kobru pálili postupně David Šálek, podruhé Zemánek, Jan Král a Dominik Zmeškal. Poté Zlonice snížily na 2:6, poslední branku hostů ještě vstřelil Král, který se také prosadil dvakrát v utkání. Nyní musí Kobra pouze čekat jak skončí druhá skupina soutěže a kdo se umístí na třetím místě. Právě s tímto celkem se utká ve čtvrtfinále soutěže.

22. kolo, 18.02.2023 v 15:30

HC Zlonice

3:7

(1:2, 0:4, 2:1)

Branky a nahrávky: 16. Suchý (Faltus), 50. Suchý (Vágner), 58. Sedlmayer (Vágner) - 7. Zemánek (Maciboba, Šubrt), 20. Gron (Hrubý), 26. Šálek (Král, Sovík), 33. Zemánek (Mužík), 36. Král (Sovík, Svoboda), 39. Zmeškal (Zemánek, Šubrt), 57. Král (Zemánek, Gron). Rozhodčí: Pazourek, Nevařil. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7.

HC Zlonice: Zázvorka - Petrlík, Rohmer, Faltus, Bečvář Václav I, Dobrovolný, Fiala - Seiboth (A), Bečvář Václav II (C), Sedlmayer, Vágner, Cigánik, Klovrza, Kovář, Suchý, Růžička, Hypša

HC Kobra Praha: Remeš (41. Olšar) - Maciboba (A), Svoboda, Procházka, Frič - Mucha, Šubrt, Sovík, Mužík, Gron (C), Hrubý, Zmeškal D., Michalů, Lacina, Šálek, Král, Zemánek