24.02.2024

První čtvrtfinále skončilo vítězně pro béčko

Martina Nová

V rámci prvního čtvrtfinálového zápasu zavítalo béčko Kobry na led Černošic. Pražané šli do vedení již v šesté minutě a už ho po celý zápas neztratili. Ve druhé části se domácí zmohli na jednu branku, ale jednoznačná třetí třetina rozhodla o výhře Kobry 6:1 a v rámci čtvrtfinálového duelu si připisují 3 body do minitabulky.

ČF1, 24.02.2024

SK Černošice

1:6

(0:1, 1:1, 0:4)

Branky a nahrávky: š7. Strnad (Ureš) - 6. Mucha (Hrubý), 35. Mužík (Zmeškal, Zemánek), 43. Šálek (Sovík, Zmeškal), 46. Gron (Mucha), 47. Zmeškal (Sovík, Gron), 48. Sovík (Hrubý). Rozhodčí: Doskočil - M. Havel, J. Havel. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: .

SK Černošice: Netopil - Halbych, Strnad, Papaj, Ureš - Minář, Škarda, Protiva, Ottomanský, Marc, Nový, Košař, Vacek, Krůta, Chylík, Hanžl, Voska.

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba, Zmeškal, Svoboda, Procházka, Frič - Mužík, Gron, Hrubý, Zemánek, Mucha, Michalů, Štefan, Šálek, Sovík, Šubrt.