25.02.2024

Béčko zdolalo v nájezdech Černošice a postupuje do semifinále

Martina Nová

Druhý čtvrtfinálový zápas proti Černošicím se odehrál na branickém ledě. Domácí nedokázali stvrdit postup v základní hrací době, hosté tahali za delší konec provazu a po 60 minutách vyhráli tříbodově 4:2. Z toho důvodu následovalo desetiminutové prodloužení, které mělo rozhodnout o postupujícím do semifinále. Jenže ani jeden z týmů nezvládl skórovat, a tak se šlo do nájezdů. V těch o postupu Kobry rozhodl Matyáš Hrubý./b>

ČF2, 25.02.2024

SK Černošice

3:4sn

(0:0, 1:3, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 25. Zemánek (Šálek), 55. Gron, 70. rozh. nájezd Hrubý - 25. Hanžl (Vacek, Škarda), 29. Nový (Minář), 36. Protiva (Škarda), 55. Škarda (Protiva). Rozhodčí: Košata - Noga, Karda. Vyloučení: 5:4, navíc Ottomanský 5 min + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.

HC Kobra Praha: Mouček - Zmeškal, Frič, Svoboda, Procházka, Maciboba - Mužík, Gron, Hrubý, Zemánek, Šubrt, Štefan, Šálek, Sovík, Michalů, Mucha.

SK Černošice: Netopil - Štíbr, Strnad, Papaj, Ureš - Minář, Škarda, Protiva, Ottomanský, Hanžl, Nový, Košař, Vacek, Krůta, Chylík.