02.03.2024

V prvním semifinále béčko nestačilo na Příbram

Martina Nová

Semifinálovou sérii hraje kobří B-tým s béčkem Příbrami. V rámci prvního zápasu vyjeli Braničtí na hostující led. Vaz jim srazila první třetina, ve které hned třikrát inkasovali. Došlo také na výměnu brankářů, Remeše nahradil Mouček. Obrat to ale ze strany Kobry nenastartovalo, a tak v prvním zápase prohrála 1:4.

SF1, 02.03.2024

HC Příbram B

Branky a nahrávky: 5. Polák (Mácha, Beneš), 15. Peterka (Matouš, Beneš), 16. Mikeska (Šír, Anděl), 27. Šmejkal (Mikeska, Beneš) - 29. Šubrt (Mužík, Maciboba). Rozhodčí: Jelínek - Karda, Čajan. Vyloučení: 5:4, navíc Vaněk 5 min + do konce utkání, Hrubý 5 min + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 4:0, 4:1.

HC Příbram B: Vávra - Hlinka, Matouš, Pokorný, Grubner, Dolejš, Šír, Vaněk - Šmejkal, Peterka, Polák, Anděl, Mikeska, Beneš, Císař, Pejsar, Mácha.

HC Kobra Praha: Remeš (16. Mouček) - Zmeškal, Svoboda, Procházka, Maciboba, Frič - Mužík, Mucha, Šubrt, Sovík, Gron, Hrubý, Zemánek, Michalů, Štefan, Šálek.