23.09.2025

Pražany čeká první výjezd, ve středu změří síly s Děčínem

Roman Štěrba

Kobra má za sebou první ostrý zápas nové sezony. Před domácím publikem zvládla souboj s Milevskem. Nyní ji ale čeká výjezd do Děčína.

Děčín odehrál před novou sezonou sedm přátelských zápasů. Všechny proti celkům z 2. Ligy. Vyhrál pouze dvakrát, v obou případech proti Kadani. V prvním soutěžním utkání ale překvapil, protože si z Benátek nad Jizerou přivezl nečekané tři body. Vološín otevřel skóre v první třetině, ve druhé části Děčínští navýšili vedení už na 0:3. Benátky snížili, ale před závěrečnou třetinou byl stav 1:4. Domácí sice na začátku poslední periody vsítili dva rychlé góly na 3:4, ale Děčín si už výhru vzít nenechal.

Pražská Kobra odehrála před startem ligy pouze pět přátelských utkání. Zvítězila také dvakrát, když porazila Milevsko a Benátky nad Jizerou. V prvním utkání ji čekal souboj s nováčkem ligy. Na svém ledě přivítala Milevsko, které se do soutěže vrátilo po dlouhých letech. V první třetině Pražany poslal do vedení Šťastný. Ve druhé části dvakrát pálil Šteiner a bylo rozhodnuto. Více branek jsme už neviděli, a tak Kobra zvítězila ve svém prvním zápase 3:0.

V minulé sezoně se oba celky potkaly třikrát. Kobra byla úspěšnější v prvních dvou střetnutích. V polovině října si odvezla z Děčína tři body za výhru 1:3. Začátkem prosince naopak ponechala body na svém stadionu, utkání skončilo 5:3. V polovině února ale Děčín přejel Pražany na svém ledě 6:2

8. kolo, Sobota 18.10.2025 | 17:00

IHC Králové Písek

HC Kobra Praha

Do začátku zápasu zbývá

DENHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu