30.01.2018

Nových 34 dětí a pomoc Martina Ručinského, aneb další konání akce Pojď hrát hokej

Barbora Wolfová

P R A H A - V neděli 28.1.2018 se v ranních hodinách opět sešli rodiče, děti, trenéři a hráči A-týmu na ledě stadionu na Braníku. Důvodem byla akce Českého svazu ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej.

Tato akce se koná každý půlrok a v této sezóně, letos poprvé, zavítala opět i na Kobru a tentokrát i s velkou hokejovou hvězdou Martinem Ručinským, olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa, který vynikal právě skvělou bruslařskou technikou.

Malé i větší děti tak mají možnost naučit se základní hokejové krůčky, zjistit jak to chodí na pravých hokejových trénincích a jejich rodiče zjišťují také ty nejdůležitější informace ohledně výchovy mladých hokejových talentů.

K podání informací jsou k dispozici trenéři, hráči A-týmu, kteří zároveň i trénují mládež a další zaměstnanci klubu. Navíc byl k dispozici i Martin Ručinský, který je vzorem právě mnoha mladým začínajícím hokejistům.

Výsledkem akce bylo kromě spousty zábavy a dopoledne plného sportu také 34 nových dětí, které se zapsaly do hokejového světa.


partneři klubu