14.08.2018

Na Kobru po roce míří Kohouti

Šimon Sýkora

P R A H A - Dříve se spolu utkávali v soutěžních utkáních, nyní jsou v jiných skupinách a narazí tak na sebe pouze v přípravě. Stejně jako loni, i letos změří své síly Kobra s klubem HC Tábor, aby si vyzkoušeli, kdo se zatím lépe připravuje a posiluje.

Souboje mezi těmito soupeři přinášely vyrovnané zápasy plné emocí, někteří hráči i fanoušci mají určitě v paměti vyrovnané semifinále v sezóně 2014/15, které vyhráli právě Kohouti z Tábora 3:2 na zápasy. Rozhodující utkání se sehrálo na branickém ledě, Tábor v něm zvítězil 5:4 po samostatných nájezdech. Přitom ještě 80 sekund před koncem vedli hosté 4:2, obránce Jan Pohl ale dokázal vyrovnat.

V loňských dvou vzájemných zápasech se radovali vždy domácí. Kobra na svém ledě zvítězila 6:4, v Táboře skončil zápas 4:1. Pro oba celky jde také o druhé utkání, oba první měření sil v přípravě nezvládli. Tábor padl v Havlíčkově Brodě vysoko 7:3, Kobra nestačila na městského rivala, s Letci prohrála před svými diváky o jednu branku 6:5.

Nejen první zápas, ale i poslední odehrané play off skončilo pro oba celky stejně, respektive koncem již v prvním kole. Kobra uhrála proti Vrchlabí jediný zápas a po výsledcích 2:8, 7:2, 1:6, 2:5 se prohrou 1:3 na zápasy odebrala na dovolenou. Tábor nedokázal vyhrát ani jednou, na Moravské Budějovice nestačil po výsledcích 1:4, 1:3, 4:5pp.

Uvidíme, co přinese následující utkání, kdo si připíše první výhru v přípravě. Utkání začíná ve standardním čase 18:00 na stadionu Kobry.

5. kolo, Sobota 7.10.2023 | 17:00

HC Letci Letňany

HC Kobra Praha

Do začátku zápasu zbývá

DNYHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu