02.11.2018

Hráče Kobry čeká první pražské derby sezóny

Libor Kokoška

P R A H A – První letošní malé pražské derby je tu. Letci z Letňan přivítají na svém kluziště branickou Kobru. Zápas bude pro oba týmy až kriticky rozhodující, jak Letci, tak i Kobra, totiž nezažívají úspěšný vstup do sezóny. Oba dva týmy se nachází na posledních místě. Letňany ve skupině Střed, Kobra ve skupině Západ.

Kobra se zápas od zápasu lepší, ještě před několika týdny dostala od Sokolova výprask 1:11, minulou středu s ním už ale sehrála vyrovnané utkání, ve které si domácí západočeský celek se štěstím uhájil vítězství 3:2. Další obětí branické hry byl Děčín, teď si mladé kobry brousí zuby na svého pražského rivala, trápící se celek z Letňan.

Ten je na rozdíl od Kobry ještě v horší situaci, zatímco Kobra je na poslední místě s 8 body a na pozice zajišťující play-off ztrácí pouze 7 bodů, Letňany v uplynulé sezóně získali pouze 6 bodů, na Kolín na 4. pozici tak ztrácí už těžko dosažitelných 14 bodů! Letňany si v uplynulé sezóně dokázali vyšlápnout pouze na Dvůr Králové a Vrchlabí, Kobra k Bílině a celku MOSTEČTÍ LVI přidala ještě výhru nad Děčínem.

Oba celky v poslední době zaznamenaly nepříjemnou sérii porážek, zatímco Kobra svou osmizápasovou ukončila vítězstvím nad severočeským Děčínem, Letňany ji nadále prodlužují, jejich konto se teď zastavilo na nelichotivém čísle 6.

Mezi nejlepší hráče letňanského celku patří nejproduktivnější hráč Letců Jaroslav Chlouba, kmenový hráč Sparty, který ještě v minulé sezóně oblékal dres jejího U20 týmu. Na záda mu dýchá Tomáš Fabiánek, který je pro změnu nejlepším střelcem celku ze severy Prahy. Za uplynulou sezónu stihl nastřílet už 4 branky. V bráně najdeme jistotu v podobě Jana Micana, dalšího odchovance slavné pražské Sparty. Na stadion můžete dorazit i vy, za dospělého zaplatíte 70 korun českých.

přát., Čtvrtek 4.8.2022 | 18:00

HC Kobra Praha

HC Baník Příbram

Do začátku zápasu zbývá

DNYHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu