17.11.2018

Mám rád bouřlivou atmosféru, říká Šťastný

Libor Kokoška

P R A H A - Dvůr Králové Kobře po vyrovnaném a vyhroceném zápase podlehl o dvě branky 4:2. Dvakrát se trefil branický střelec Tomáš Šťastný, který tak potvrzuje roli nejproduktivnějšího hráče Kobry. My jsme si na něj po konci utkání počkali a vyzpovídali ho nejen o sobotním zápase.

Jak byste hodnotil svůj a týmový výkon v dnešním zápase?

“Bylo to dobré ze strany týmu i mě. Chvilku jsme tam měli výpadek v přesilovce, kdy jsme dostali dva góly, ale nakonec jsme to dokázali napravit. Takže si myslím, že hráli všichni poměrně dobře.“

V jedné přesilové hře jste obdrželi dva góly, což není moc časté. Jak se Vám potom hrálo?

“ Nic moc, protože potom začali létat, hráli více agresivně a my jsme absolutně nevěděli, co máme dělat. Prostě jsme s nimi měli docela velké problémy. Ale nakonec jsme teda těch sedm minut do konce třetiny zvládli a celé utkání dohráli to do vítězného konce.“

Hráli jste před poměrně bouřlivou atmosférou. Do branické arény totiž zavítal slušný počet hostujících fanoušků. Jak se Vám hrálo?

“Já jsem zvyklý na Vrchlabí, kde jsou fakt famózní fanoušci. Mám to docela rád, ať už fandí nám nebo proti nám.“

Příště hraje s celkem MOSTEČTÍ LVI, věříte si do středečního zápasu?

“Tak jedeme do Mostu, tam to bude asi těžké, oni nejsou vůbec špatní. Ale my si na ně věříme, ty výkony nám teď jdou hodně nahoru.“