12.08.2019

Příprava dorostu je v plném proudu

Vojtěch Martinek

Krom A-týmu se na nadcházející sezónu připravují také dorostenci, kteří už 2. srpna odstartovali šnůru přípravných zápasů duelem se Spartou. V pondělí je čeká zápas v Havlíčkově Brodě, na domácí půdě se pak v průběhu srpna představí dvakrát. (autor fotografie: Ronald Hansel)

Kobří dorost čeká velmi náročná sezóna, boje o udržení v soutěži budou ještě těžší než loni – hned šest celků totiž bude přímo sestupovat do Ligy dorostu, přičemž další dva budou muset svou extraligovou příslušnost obhájit v baráži.

Svěřence Milana Vrzala nyní čeká několik přátelských utkání, ve kterých dostanou příležitost se na trnitou cestu k záchraně, kterou mají před sebou, připravit. To první už mají za sebou – už 2. srpna se postavili proti Spartě, se kterou prohráli těsně 0:2.

V pondělí 12. srpna vyjedou k řece Sázavě, kde je čeká duel s domácím Havlíčkovým Brodem. O dva dny později bude následovat domácí střetnutí s Táborem, 20. srpna se pak představí na ledě chomutovských Pirátů.

Přípravu následně zpestří turnaj na Kladně, jenž bude probíhat mezi 23. a 25. srpnem. Kobra byla nasazena do skupiny B, kde jí čekají souboje s Duklou Jihlava, Litvínovem a německým Mannheimem. Skupina A zase krom domácích Rytířů obsahuje Chomutov a německé celky z Ingolstadtu a Řezna.

Den po konci turnaje bude následovat domácí odveta s Chomutovem a celou sérii „přáteláků“ uzavře utkání v Třemošné, které je naplánováno na poslední srpnový den. Extraligový ročník pak odstartuje 12. září, přičemž prvním soupeřem Branických v nové sezóně budou hokejisté PZ Kladno.

41. kolo, Sobota 29.2.2020 | 18:00

HC Kobra Praha

HC Příbram

Do začátku zápasu zbývá

DNŮHOD.MIN.SEK.

související články

Aktuálně na webu


partneři klubu

×
Dnes v 20:30 | Muži B
HC Kobra Praha
SK Žižkov Praha
×
Dnes v 18:00 | Muži A
HC Kobra Praha
HC Příbram
×
Dnes v 12:00 | St.žáci B
HC Kobra Praha
NED Hockey Nymburk