07.12.2019

Ani ve třetím vzájemném zápase nestačily Kobry na Jičín

Šimon Sýkora

Utkání probíhalo pod taktovkou domácí Karolíny Erbanové. Bývalá česká rychlobruslařka nasázela branickým reprezentantkám i tentokrát hattrick, její branka zkraje druhé třetiny byla vítězná. Jedinou branku hostů vstřelila Sofie Broďáková, která se díky tomu vyhoupla na druhou příčku týmové produktivity. Ženy z Kobry nyní čeká dlouhá pauza, další utkání mají na programu až v lednu proti Jonsdorfu.

13. kolo, 07.12.2019 v 10:15

Manki Jičín

Branky a nahrávky: 18. Erbanová (Sedmíková, Šmiková), 21. Erbanová (Zárybnická, Saalová T.), 32. Erbanová (Prouzová, Saalová L.), 45. Zárybnická (Stránská) - 35. Broďáková. Rozhodčí: Brož - Vondráček, Glanc. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Manki Jičín: Kovaříková - Stránská, Erbanová, Zárybnická, Prouzová, Zumrová (C), Saalová T., Šmiková, Karbanová, Strouhalová, Saalová L., Sedmíková, Babáková, Šoltysová

HC Kobra Praha: Voříšková - Kocourková, Fantová, Cvrkalová, Broďáková - Skořepová, Knoppová, Kalašová, Prošková, Nebeská, Benešová S. (C), Václavíková (A), Řezníčková