14.08.2017

Druhý přípravný zápas je tu

Redakce

Kobru čeká odvetný zápas s Klatovy, může tak odčinit necelé dva týdny starou porážku s právě tímto nepříjemným soupeřem.

V prvním utkání Kobra nestačila na svého soupeře poměrem 5:4. Jde zatím pouze o přípravu a žádné body se nepočítají, i tak je ale jasné, že se braničtí pokusí svého soupeře porazit a jít tak v co nejlepším rozpoložení do nové sezóny.

Klatovy byly pro Kobru vždy nepříjemným soupeřem, v loňské sezóně jako jediné dokázaly Kobru třikrát porazit - dvakrát v základní době, jednou v prodloužení. Půjde navíc o poslední zápas minimálně do play off, západočeský klub se totiž pro tuto sezónu přesunul ze skupiny Západ do skupiny Střed a nebude se proto v základní části s Kobrou potkávat.

V obou týmech jsou hráči, kteří se zatím sehrávají se svými novými spoluhráči, uvidíme tak, který tým je momentálně lépe sehraný a připravený na rychle se blížící sezónu.