01.02.2020

Druhá výhra ve dvou dnech, dorost v poslední minutě otočil duel s Porubou

V pořadí již čtvrtý domácí dvojzápas v rámci bojů o udržení v dorostenecké extralize svěřencům Milana Vrzala vyšel na jedničku – po páteční výhře nad Vsetínem porazili i Porubu, a připsali si tak na konto další tři body! Kobra sice už v polovině první třetiny prohrávala o tři branky, nakonec se jí ale podařilo průběh utkání otočit a gólem v poslední minutě si pro sebe urvat vítězství. Dvakrát se proti Ostravanům trefil Ondřej Mašek, zbývající branky vstřelili Jiráček, Svoboda a Čečetka.

U13, 01.02.2020 v 12:00

HC RT Torax Poruba

5:4

(1:3, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 20. Mašek (Bauer, Král), 29. Jiráček (Šesták, Procházka), 33. Svoboda (Nápravník O., Šesták), 55. Mašek (Nápravník A.), 60. Čečetka (Svoboda, Šesták) – 4. Macias Kr. (Halata), 9. Macias Ka. (Macias Kr.), 11. Hlaváč, 32. Vehovský (Hlaváč). Rozhodčí: Müller – Maňák, Stanko. Vyloučení: 7:10, navíc Bauer (KOB) 10 min. OT a TH, Rejna (KOB) 10 min. OT. Využití: 3:2. Diváci: 42. Střely na branku: 40:22. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 5:4.

HC Kobra Praha: Černý T. (11. Kadlec) – Jiráček, Nápravník A., Mašek, Šesták (A), Kalajev – Král (C), Nápravník O., Čečetka, Halfar, Procházka, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný.

HC RT Torax Poruba: Slíž – Hlaváč (A), Černý V., Kříž, Macias Ka. (C), Borkovec – Lambert, Koudelný, Slusarczyk, Vehovský, Macias Kr. (A), Halata, Chovanec, Stodůlka, Szcześniak.