01.02.2020

Kobry opět padly s Esou, ve druhém vzájemném utkání v řadě nedaly branku

Šimon Sýkora

Poslední letošní měření sil mezi Kobrou a Esou skončilo v Klášterci lépe pro domácí celek. Esa vyhrála třetí ze čtyř vzájemných zápasů, branické hokejistky navíc nedokázaly vstřelit branku tomuto soupeři přes 177 minut. Se třemi zápasy do konce sezóny, sedmibodovou ztrátou na druhou Esu a šestibodovým náskokem na čtvrtý Jonsdorf, je tak vysoce pravděpodobné, že Kobry zakončí letošní sezónu právě na stávající čtvrté příčce. V dalším kole přivítají na Kobry na svém ledě soupeřky z Jičína, které jako jediného svého soupeře nedokázaly letos ještě porazit.

17. kolo, 01.02.2020 v 14:45

HC ESA

Branky a nahrávky: 8. Mrhalová (Čabelová), 9. Čabelová (Kamasová), 53. Čabelová (Mrhalová). Rozhodčí: Hrubý - Miško, Fára. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 2. Střely na branku: 46:9.

HC ESA: Hůlková - Kobyláková, Svobodová K., Gegáňová, Branická - Kubisková, Čabelová, Pellarová, Mrhalová, Bednářová, Svobodová (C), Kamasová

HC Kobra Praha: Soukupová - Cvrkalová, Maříková, Broďáková, Kocourková - Prošková, Knoppová, Benešová S. (C), Kalašová, Nebeská, Šatrová, Václavíková (A), Peroutková