08.02.2020

Zápas s Hvězdou skončil potřetí v řadě remízou

Béčko vstoupilo do poslední čtvrtiny letošní sezóny. Zahájilo jí utkáním s Hvězdou Praha. Ačkoliv v polovině utkání vyhrávali hosté 3:0, domácí Kobra dokázala zabrat a vyrovnat. První se prosadil ve 32. minutě v přesilovce Matěj Malovický, o dvě minuty později snížil na pouhý jednobrankový rozdíl Nikita Mazurov. Poslední branku přinesl až samotný závěr utkání, tři minuty před koncem upravil na konečný stav 3:3 svou druhou brankou v utkání Matěj Malovický. Ze čtyř letošních vzájemných soubojů tak odešli soupeři potřetí v řadě ze zápasu s remízou. I přes tuto ztrátu bodu se braničtí drží na první příčce tabulky, s čtyřbodovým náskokem na druhé TNP.

22. kolo, 08.02.2020 v 19:30

HC Hvězda Praha

3:3

(0:2, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 32. Malovický (Dostál, Svoboda), 34. Mazurov (Šubrt), 58. Malovický (Zmeškal D.) - 17. Veverka (Čmejla), 18. Nacházel (Erbrt), 24. Kolář (Hyršl). Rozhodčí: Zeliska - Hlinka, Havel. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:3, 3:3.

HC Kobra Praha: Hart - Kohel, Maciboba (A), Zmeškal O., Procházka, Škutina, Svoboda - Michalů, Mazurov, Zmeškal D., Vencl, Zemánek, Šubrt, Hrubý, Malovický, Novák, Gron (C), Káninský, Mužík, Dostál

HC Hvězda Praha: Vokatý - Čadek, Grim, Chvála (A), Krejčík, Erbrt, Chládek - Velas, Kolář, Veverka, Nacházel T., Hyršl (A), Šmejla, Nacházel L. (C), Veselý, Klouda