Juniorka si pojistila druhé místo v tabulce, v Ústí vybojovala dva body

Vojtěch Martinek

První duel po uplynulé reprezentační pauze čekal juniory ve čtvrtek v Ústí, na jehož ledě v polovině druhé části vedli o tři branky. Domácí se následně sice vzchopili a nakonec zápas dotlačili do prodloužení, z výhry se ale neradovali – o majiteli bodu navíc totiž po pouhých sedmašedesáti sekundách rozhodl branický kapitán David Šálek. Kobra si tak výhrou po nastavení pojistila druhou příčku v tabulce a udělala významný krok směrem k zajištění účasti ve vyřazovacích bojích.

38. kolo, 13.02.2020 v 18:45

HC Slovan Ústí nad Labem

3:4pr.

(0:2, 2:1, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 29. Harkabus (Stuchlý, Šindelář), 31. Stuchlý (Harkabus, Šindelář), 46. Janoušek (Brandner, Gottfried) – 5. Zmeškal (Šálek), 12. Káninský (Cichoň, Ksandr), 28. Černý (Káninský, Ksandr), 62. Šálek (Pelant, Káninský). Rozhodčí: Mareš – Toman, Janíček. Vyloučení: 7:7, navíc Míšek (KOB) 5+OK. Využití: 3:1. Diváci: 83. Střely na branku: 44:42. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.

HC Slovan Ústí nad Labem: Kmoch – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Brandner, Průša, Čermák, Harkabus (C), Hampl, Tot, Janoušek, Šindelář, Koval.

HC Kobra Praha: Ondrík – Stejskal, Ženíšek, Skorčík, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň – Výrut, Janiurek, Stupka, Ksandr, Káninský, Mucha (A), Míšek, Škutina, Šálek (C), Černý.