15.02.2020

Ačkoliv v zápase dlouho vedly, ani počtvrté Kobry neporazily Jičín

Šimon Sýkora

Zápas nezačaly domácí vůbec dobře, již po 30 sekundách prohrávaly 0:2. Ještě v první třetině však snížila Barbora Knoppová, ve druhé vyrovnala Adéla Nebeská. O pár minut později vstřelila branku Silvie Benešová a Kobra tak nad Jičínem poprvé v této sezóně vedla. Hosté dokázali vyrovnat, sólem přes celé hřiště a backhandem "pod víko" se předvedla Karolína Erbanová. Opět do vedení dostala svůj tým Veronika Prošková, ale i na tento gól dokázal Jičín odpovědět. Přišlo tak na řadu prodloužení, ve kterém se nejprve domácí skvěle ubranily v oslabení, pak ale vstřelila vítěznou branku opět Erbanová. Kobra tak uhrála s Jičínem svůj první letošní bod, nadějný zápas však výhrou neskončil. Za domácí si nejvíce bodů připsaly Adéla Nebeská a Silvie Benešová (obě 1+2), za hosty Karolína Erbanová (2+2).

18. kolo, 15.02.2020 v 17:00

Manki Jičín

4:5pr.

(1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Knoppová (Benešová S.,Nebeská), 24. Nebeská (Knoppová, Benešová S.), 29. Benešová S. (Prošková, Nebeská), 45. Prošková - 1. Zárybnická (Erbanová), 1. Saalová T. (Erbanová, Zárybnická), 42. Erbanová, 57. Saalová L. (Zárybnická), 64. Erbanová. Rozhodčí: Červenka. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5.

HC Kobra Praha: Soukupová - Cvrkalová, Fantová, Maříková, Broďáková, Solařová - Knoppová, Machatková, Jarolímková, Benešová S. (C), Nebeská, Benešová D., Václavíková (A), Šatrová, Prošková, Peroutková

Manki Jičín: Zörklerová - Vernerová - Erbanová, Zárybnická, Zumrová (C), Prouzová, Saalová T., Strouhalová, Šmiková, Stránská, Saalová L.