22.02.2020

Béčko porazilo Letňany i počtvrté, drží se stále na první příčce

I v závěrečném vzájemném utkání hráči Kobry Letce gólově nešetřili. Po výhrách 6:3, 6:3 a 10:1 přidali další jasný výsledek, 7:2. První branku vstřelil Tomáš Gron, na tu dokázali domácí odpovědět gólem Oleksandra Poljanyčky. Pak ale převzali otěže hosté. Ještě v první třetině dal gól do vedení Jan Král, následně vsítil vítěznou branku Robert Lacina. Ve druhé třetině ještě zvyšovali Dominik Zmeškal a Stanislav Novák. V poslední části navýšil na konečných 7:2 dalšími dvěma góly kapitán Kobry Tomáš Gron, který si tak připsal v utkání hat trick. I nadále zůstává záložní tým z Braníku na první příčce pražského přeboru, na druhé TNP si drží dvoubodový náskok. Aktuální vývoj nasvědčuje tomu, že o prvním místu se rozhodne v duelu právě těchto dvou soupeřů, který bude na programu v předposledním kole.

24. kolo, 22.02.2020 v 17:00

HC Letci Letňany

2:7

(1:2, 0:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 13. Poljanyčka, 49. Poljanyčka (Kadlec, Kvaček) - 6. Gron, 19. Král (Svoboda, Maciboba), 21. Lacina (Maciboba), 26. Zmeškal (Maciboba), 31. Novák (Svoboda), 43. Gron (Dostál, Michalů), 45. Gron (Procházka, Lacina). Rozhodčí: Rambousek - Karda, Malík. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7.

HC Letci Letňany: Sljusarčuk - Gebell (C), Klatt, Kučera, Vobořil - Fabiánek, Šilhan, Kadlec, Zrcek, Poljanyčka, Jelínek, Homolka, Kvaček

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Procházka, Svoboda - Král, Prymula, Mazurov, Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Dostál