29.02.2020

Dorost nezvládl poslední derby s Hvězdou, z Vokovic odjel z prázdnou

Svěřenci Milana Vrzala se v sobotu dopoledne vypravili do nedalekých Vokovic, kde je čekalo pravděpodobně poslední měření sil s Hvězdou v aktuálním ročníku. Braničtí do duelu vstoupili levou nohou a kvůli chybám obrany už na konci první třetiny prohrávali 0:3, přičemž po šedesáti minutách svítilo na světelné tabuli v hale skóre 1:7. Kobra tak z duelu nevytěžila ani bod a přímá záchrana v soutěži bez nutnosti hrát play-out se tak pomalu ale jistě vzdaluje.

U18, 29.02.2020 v 12:15

HC Hvězda Praha

7:1

(3:1, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Jurak (Náhončík), 6. Borodenko (Vojta), 16. Jurak (Helikar, Štefko), 29. Srb (Procházka J.), 44. Černý, 44. Černý (Švadlák, Srb), 45. Štefko (Helikar, Jurak) – 20. Svoboda (Čečetka). Rozhodčí: Šmika – Frodl, Stanko. Vyloučení: 5:7, navíc Svoboda (KOB) 5+OK, Potůček (HVP) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 46:31. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.

HC Hvězda Praha: Sluka – Procházka J., Adam, Vojta, Kubas, Hron – Nedvěd, Helikar, Potůček, Jurak (A), Borodenko, Švadlák, Srb, Černý, Jelínek, Náhončík (A), Štefko (C).

HC Kobra Praha: Peyerl (21. Kadlec) – Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Mašek, Šesták, Kalajev, Frydrich – Nápravník O., Čečetka, Halfar, Procházka V., Strnad (C), Rejna, Svoboda, Bauer.