29.02.2020

I s Žižkovem bylo béčko letos bezchybné

Šimon Sýkora

Poslední letošní vzájemné měření sil mezi Kobrou a Žižkovem vyšlo i počtvrté lépe pro domácí celek. Celkem tak braničtí nasbírali všech osm možných bodů, i když právě závěrečné utkání bylo co do skóre nejtěsnější. Jako první se prosadil Dominik Zmeškal, Žižkov ale našel odpověď a srovnal. Poté se však podařilo hráčům Kobry v rozmezí sedmi minut vypěstovat tříbrankový náskok, postupně se prosadili Dominik Kohel, Jan Král a Tomáš Gron. O minutu později se nadechli k akci hráči Žižkova a dvěma přesnými trefami, které dělilo pouhých 73 sekund, snížili na jednobrankový rozdíl. Více puků za sebe gólman Jakub Hart nepustil, naopak Kobra navýšila gólem Filipa Svobody v přesilovce na konečných 5:3. Více bodů si za domácí připsali pouze kapitán Tomáš Gron (1+1) a jeho asistent Robert Lacina (0+2), za Žižkov si dva body připsal Lukáš Krupka. Béčko je tak i nadále první v tabulce, s dvoubodovým náskokem na TNP.

25. kolo, 29.02.2020 v 20:30

SK Žižkov Praha

5:3

(1:0, 3:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Zmeškal (Zemánek), 28. Kohel (Lacina), 34. Král (Michalů, Lacina), 35. Gron, 53. Svoboda (Malovický, Gron) - 23. Hamhalter (Koliha), 36. Sedliský (Krupka), 38. Krupka (Táborský). Rozhodčí: Jebavý - Jurak, Havel. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 14. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3.

HC Kobra Praha: Hart - Kohel, Maciboba (A), Škutina, Procházka, Kastner, Svoboda - Král, Mazurov, Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Zemánek, Šubrt, Malovický, Gron (C), Prymula, Dostál

SK Žižkov Praha: Sousedík - Sedliský, Gross, Fojt (A), Starý (A), Koliha, Hamhalter, Kašpar, Táborský, Rosenberg, Čančara, Patočka, Krupka, Kindl (C)