07.03.2020

Béčko vyhrálo i v Berouně, je bod od celkového prvenství

Také poslední vzájemné utkání s Berounem přineslo jasnou výhru Kobry. Domácí sice vstřelili úvodní branku, přesně o dvě minuty později však vyrovnal Tomáš Gron. Ještě v první třetině přidal i branku druhou, která byla nakonec vítěznou, jelikož Medvědi na Václava Moučka podruhé nevyzráli. Nejvíce bodů v utkání si připsal právě Tomáš Gron (3+0), spolu s Dominikem Zmeškalem (2+1) a Filipem Svobodou (0+3). V souběžně hraném utkání prohrálo TNP s Hvězdou 2:3 a náskok Kobry dvě kola před koncem vzrostl na čtyři body. K celkové výhře v Pražském přeboru tak stačí branickému celku získat pouze bod ze čtyř možných. Za týden se utká na svém ledě právě s TNP.

26. kolo, 07.03.2020 v 17:00

HC Berounští Medvědi

1:9

(1:2, 0:4, 0:3)

Branky a nahrávky: 8. Vetoshev (Skopový, Ondráček) - 10. Gron (Mazurov), 19. Gron (Zmeškal, Svoboda), 21. Dostál (Kohel), 28. Zmeškal (Dostál, Malovický), 35. Gron (Lacina), 35. Malovický (Michalů), 41. Zmeškal (Svoboda), 43. Lacina, 59. Zemánek (Mazurov, Svoboda). Rozhodčí: Hrdlička - Malík, Vajda. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 57. Průběh utkání: 1:0, 1:9.

HC Berounští Medvědi: Hrubeš - Slavev, Kohout, Pecka, Koštoval, Vacek - Gebhart, Taliján, Nejepsa (C), Hampl, Moška, Půlpán, Vetoshev, Ondráček, Skopový

HC Kobra Praha: Mouček - Kohel, Maciboba (A), Sládek, Procházka, Kastner, Svoboda - Král, Mazurov, Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Vencl, Zemánek, Šubrt, Malovický, Novák, Gron (C), Dostál