01.07.2020

Program přípravy: Kobru před startem sezóny čeká osm duelů

Vojtěch Martinek

Druholigové bitvy sice znovu vzplanou až v polovině září, ještě před startem nové sezóny ovšem svěřence Miloslava Šeby čeká série osmi přípravných duelů. Formu na nový ročník bude Kobra ladit proti vesměs tradičním soupeřům – narazí na Příbram, Klatovy, Řisuty a Mostecké lvy.

První přátelský zápas je na programu v pátek 7. srpna, kdy do Prahy večer zavítají právě Severočeši. S nimi se Braničtí v přípravě střetli už loni, a to hned dvakrát: doma sice vyhráli vysoko 7:3, odvetu v A-BENET Aréně však nezvládli poměrem 2:7.

Následovat budou dvě utkání na půdě soupeře. Nejprve se 11. srpna vypraví na horký led loni vysoce produktivní Příbrami, jejíž soupisku nedávno posílil mimo jiné i zkušený forvard a tamní odchovanec Michal Dragoun. O dva dny později bude následovat venkovní odveta se Lvy.

Ve středu 19. srpna se Kobra opět vrátí na domácí půdu, kde vyzve na souboj Klatovy, proti nimž později v polovině září i zahájí novou sezónu. Týden nato pak téměř po roce změří síly s Řisuty, které v loňské přípravě dvakrát hladce porazila: 9:2 a 7:4.

Naposledy se Braničtí doma představí proti Příbrami, a to 9. září. Ještě předtím se v první záříjový den vypraví na západ Čech, přičemž derniéra bude na programu 12. září na ledě zimního stadionu ve Slaném. V cestě za vítězstvím jim budou stát buldoci.

V pořadí již jednatřicátý konsekutivní ročník ve třetí nejvyšší soutěži Kobra zahájí v sobotu 19. září domácím střetnutím s Klatovy. Ve druhém kole následně zavítá do Českých Budějovic.


partneři klubu