03.09.2020

Změny v kádru: Kobra zkouší Radka Procházku, ze Slavie přichází Holý

Vojtěch Martinek

Přinášíme vám nejnovější informace o pohybech na soupisce Kobry, která před neodehraným pondělním soubojem v Klatovech opět doznala několika změn.

Na zkoušku do Braníku přichází dvacetiletý bek Radek Procházka, jenž vyjma juniorského týmu Mladé Boleslavi v uplynulém ročníku hájil barvy Litoměřic a Kadaně. V Chance Lize si v průběhu posledních tří sezón připsal celkem pětačtyřicet startů, převážnou většinu z nich za Trhače, a nasbíral během nich na své konto dvě asistence. Ve třetí nejvyšší soutěži dosud nehrál.

Radek Procházka v barvách Kadaně. (autor fotografie: Dalibor Kachlík, skkadan.cz)

Zadní řady dále vyztuží stejně starý Ondřej Holý, který bude na Kobře hostovat ze Slavie. Vršovický odchovanec, který minulý ročník rozdělil mezi Novou Paku a Příbram, si za Branické připsal v přípravě již čtyři starty. V klubu naopak nebude dále působit obránce Dominik Valík, kterého sešívaní poslali do Třebíče, a v modrožlutém dresu již pravděpodobně nebudeme vídat ani Dávida Kohúta.

Svěřenci Miloslava Šeby se pak dočasně rozloučí s Janem Smejkalem, jenž bude z důvodu pracovního vytížení hostovat v jiném klubu. Čtyřidvacetiletý forvard za Kobru loni odehrál osmatřicet zápasů a nedohraný ročník zakončil s pěti brankami a patnácti asistencemi ve statistikách. Brzy by k týmu měl naopak připojit Michal Bárta, jenž dosud v přípravě nezaznamenal ani jeden start.

Jan Smejkal po utkání s China Golden Dragon. (autor fotografie: Anna Boháčová)


partneři klubu