28.06.2021

Braničtí v přípravě narazí na staré známé, poprvé do bitvy vyrazí 6. srpna

Vojtěch Martinek

Druholigový hokej se sice do Braníku vrátí znovu až v září, před začátkem nové sezóny však svěřence Miloslava Šeby čeká tradiční příprava. V průběhu srpna a začátku září poměří síly s pěti druholigovými celky a nebude chybět ani derby o hlavní město.

Jízdní řád přípravy na nadcházející druholigovou sezónu je podstatně delší než ten loňský. Zatím jsou potvrzena data konání celkem sedmi soubojů, přičemž v blízké budoucnosti k nim přibydou ještě další dva. Celkem tak Kobra před startem ročníku půjde do akce hned devětkrát.

Šňůru přípravných duelů zahájí dvěma domácími zápasy, ve kterých poměří síly s Mostem a Příbramí. S oběma soupeři se pak Kobra střetne ještě jednou venku, stejně tomu tak bude i s Klatovy. Dalším sparing partnerem budou Řisuty, na které však Braničtí narazí jen jednou, a to na své půdě.

Bitvy s vesměs tradičními soupeři okoření ještě dvě utkání proti ambicióznímu navrátilci z Letňan, data obou pražských derby by měla spadat na přelom srpna a září.

Aktuální rozpis přípravných zápasů

35. kolo, Sobota 29.1.2022 | 18:00