21.10.2021

O prohře dorostu na ledě Pardubic rozhodla první třetina

Dorostenci Kobry se ve čtvrtek vydali na půdu Pardubic, kde se jim vůbec nepovedla úvodní třetina. Po dvaceti minutách proti Dynamu prohrávali 1:6 a ač následné dvě periody nabídly o něco vyrovnanější podívanou, odvrátit porážku svěřenci Jiřího Doležala nedokázali. Za hosty se v zápase, který skončil 10:3, prosadili Richard Štípek, Václav Hřídel a Jakub Štěpánek.

11. kolo, 21.10.2021 v 16:30

HC Dynamo Pardubice

10:3

(6:1, 2:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Lejdar, 5. Úlehla (Hiemer, Lejdar), 10. Hiemer (Oliva), 10. Pražan (Lejdar), 16. Pražan (Oliva, Kučera), 19. Jedlička (Pražan, Kaštánek), 29. Svoboda (Klátil), 36. Pražan, 45. Pilař (Turena), 55. Klátil (Pilař) – 18. Hřídel, 25. Štípek (Kovář), 30. Štípek (Štěpánek). Rozhodčí: Labuta – Hájková, Bohuněk. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Střely na branku: 42:23. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 10:3.

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (30. Červinka) – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Dvořák, Kaštánek – Hiemer, Lejdar, Jedlička, Pilař, Klátil, Pražan, Turena, Vrba (A), Kučera (C), Svoboda.

HC Kobra Praha: Bašta (41. Simon) – Mack, Cibulka, Porubský, Nácovský, Seidler (C), Stanko – Jáchym, Leinweber, Kovář (A), Palaščák, Fáber, Smrž, Štípek, Hřídel, Příhoda, Judiak, Štěpánek.