22.10.2021

Kobra vyválčila další body, v prodloužení otočila duel s Ústím nad Labem

Juniorka Kobry v pátek večer vybojovala další dva body a upevnila si svou pozici na druhém místě tabulky. Na ledě Slovenu ještě pár minut před koncem prohrávala o jeden gól, brankou Jakuba Červenky se jí však podařilo duel poslat do prodloužení. V něm o úspěchu Branických rozhodl svým sedmým zásahem v sezóně Patrik Bauer.

11. kolo, 22.10.2021 v 19:00

HC Slovan Ústí nad Labem

1:2pr.

(0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 47. Špaček (Bár, Kredl) – 58. Červenka (Štípek, Čermák), 64. Bauer (Štípek). Rozhodčí: Žižka – Beneš, Povová. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 73. Střely na branku: 20:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka – Martínek, Vlach, Polata (C), Hynek, Bartoň, Česnohlídek – Nedoma, Macek, Bár, Tot (A), Kredl, Koval, Gašpar, Špaček, Puczek (A).

HC Kobra Praha: Iliev – Svach, Cichoň, Skorčík (A), Šesták, Bečvařík, Červenka, Vinš, Stejskal (A) – Svoboda, Štípek, Čermák, Černý, Rejna, Ribarovski (C), Senčák, Bauer.