01.10.2017

Hrát proti Vrchlabí byla nostalgie, říká Dominik Novák

Adam Zrcek

P R A H A - Kobra ve svém třetím vystoupení na domácím ledě v této sezóně podlehla Vrchlabí 2:4. První ze dvou gólů domácích vsítil navrátilec Dominik Novák, který v minulé sezóně oblékal dres soupeře. V pozápasovém rozhovoru pro klubový web zhodnotil utkání a také prozradil, jaké je to být zpátky v pražském klubu.

Jak byste zhodnotil dnešní zápas?

Prohráli jsme. Soupeř byl dobrý. Trochu jsme zaspali v první třetině a dostali dva hloupé góly. Do toho jsme tahali za kratší provaz. Měli jsme spoustu přesilovek, ale je škoda, že jsme je nevyužili ve druhé třetině. A to je asi ten důvod, proč jsme prohráli.

Zmínil jste nevyužité přesilovky ve druhé třetině, co se na ledě dělo?

Soupeř na nás byl dobře připravený. Moc jsme kombinovali. Měli jsme dlouhé přesilovky 5 na 3, ale nevystřelili jsme. A když nevystřelíme a jenom si to budeme přihrávat po kruzích, tak gól nedáme.

Pro vás to není nové hrát zde, tak jaké je to být zpátky na Kobře?

Je to dobré. Dobře se hraje i teď proti Vrchlabí, byla to taková nostalgie. A celkově to byl dobrý zápas.

Sám jste vstřelil první gól, tak jste měl alespoň malou útěchu...

Aspoň něco. Gól dobrý, ale je škoda že jsme prohráli.