23.10.2021

Kobry vydřely výhru v Děčíně a vedou ligu

Branické hráčky vyrazily na zápas do silného Děčína. Zápas pro ně začal dobře, v 8. minutě otevřela skóre Veronika Prošková. O pouhých jedenáct sekund později ale srovnala Eliška Rocheltová a dlouho byl stav vyrovnaný. Až do 35. minuty, kdy se vedení ujaly domácí zásluhou Denisy Hnídkové. Zkraje třetí třetiny bylo opět srovnáno, prosadila se Denisa Kocourková. Výhře blíž šel ale opět Děčín, v 53. minutě dala druhou branku Hnídková. Pražanky však opět dokázaly odpovědět, v 55. minutě srovnala při hře čtyři na čtyři na 3:3 střelkyně Prošková. Zápas tak šel do prodloužení. V něm se již po 29 sekundách úspěšně prosadila Kocourková a ukořistila tak pro svůj celek cenné dva body. Ač byly Kobry přestříleny vysoko 31:10, ukázaly vysokou střeleckou efektivitu a divoký zápas zvrátily na svou stranu. Navíc se tímto vítězstvím dostaly do čela tabulky druhé ligy. Svůj debut si v tomto souboji připsala hostující Veronika Žďánská.

6. kolo, 23.10.2021 v 14:30

HC Děčín

3:4pr.

(1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Rocheltová (Schrollová, Zavadilová), 35. Hnídková (Lejčíková, Zavadilová), 53. Hnídková (Rocheltová) - 8. Prošková (Čtvrtníčková), 45. Kocourková, 55. Prošková (Cvrkalová), 61. Kocourková (Tesařová). Rozhodčí: Liška - Hampl, Janda. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 67. Střely na branku: 31:10. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.

HC Děčín: Prchalová - Albrechtová, Kroftová, Aulická, Formánková, Hnídková - Žilková, Klabanová T., Lejčíková (A), Zavadilová, Klabanová A., Schrollová, Vacková, Hueberová (C), Rocheltová

HC Kobra Praha: Soukupová - Čtvrtníčková, Tomasová, Kocourková, Cvrkalová (C), Solařová - Prošková, Šatrová, Tesařová (A), Žďánská, Kalašová, Nebeská, Matyašovská, Václavíková (A), Maříková