18.12.2021

Víkendové vánoční turnaje tříd: třetí vyjela do Černošic, čtvrtá zase do Příbrami

Redakce

Poslední adventní víkend roku 2021 se pro třeťáky a čtvrťáky nesl ve znamení vánočních turnajů.

Třetí třída se zúčastnila vánočního turnaje v Černošicích, kde narazila na týmy Vlašimi, dívčí výběr Ladies gang a pořádající Černošice. Tým A porazil všechny zmiňované soupeře a umístil se na 1. místě, tým B nedosáhl pouze na Ladies gang a zaslouženě se umístil na 2. místě.

"Tímto turnajem jsme zakončili rok 2021, kde všichni podali skvělý výkon. Na dětech je vidět radost a užívání si každého momentu na ledě, který je posouvá výkonnostně dopředu," hodnotil turnaj kouč Lukáš Langer.

Čtvrťáci zase vyrazili do Příbrami, kde se potkali s Pískem, Letňany a domácím klubem. Tým A skončil na čtvrtém místě, zatímco tým B vybojoval druhé místo.

Součástí turnaje byly i individuální dovednostní disciplíny, kde se blýskly hned dvě mladé pušky Kobry. Rebeka Maxiánová skončila na 1. místě v disciplíně přesnosti střelby na terče, když se z pěti pokusů trefila třikrát. V rychlobruslařské soutěži pak zářil zase Marek Boháč, který se ze všech hráčů umístil též na 1. místě.