26.12.2021

Shrnutí výsledků mládeže, 20. – 26. 12. 2021

Vojtěch Martinek

Poslední předvánoční týden nabídl hned dva zápasy branické mládeže. Zatímco juniorka sestřelila Techniku sedmibrankovým rozdílem, šesťáci statečně bojovali proti silné Slavii. Detaily o jednotlivých utkáních si můžete prohlédnout kliknutím na výsledky.

Junioři

Junioři si svůj poslední zápas před Vánoci užili, proti brněnské Technice si totiž pořádně zastříleli! Hosty poslali zpět domů po výsledku 8:1 s prázdnou, přičemž hned pěti kanadskými body (1+4) se v utkání blýskl bouřlivák Patrik Bauer. Čtyři (1+3) nasbíral kapitán Dejan Ribarovski, zatímco Albert Bareš s Davidem Senčákem měli oba našlápnuto k hattrickům. Zbývající domácí góly vsítili Jakub Cichoň a Viktor Štípek, mezi třemi tyčemi pak Kobře jistotu poskytl Tomáš Volevecký.

21. 12.: HC Kobra Praha – Technika Hockey Brno 8:1
Branky Kobry: Bareš (2x), Senčák (2x), Štípek, Bauer, Ribarovski, Cichoň.

6. třída

Šesťáci v sobě objevili bojovníky a odvážně se pustili do svého soupeře. Přestože Slavisté časem ve skóre odskočili, mladí “hadi” nebyli rozhodně odevzdaným soupeřem. Příště více klidu v zakončení a bude i více radosti.

21. 12.: HC Slavia Praha – HC Kobra Praha 12:2
Branky Kobry: