29.01.2022

Dlouhá série proher ukončena! Béčko porazilo Beroun

Kobra prolomila smůlu a po dlouhé sérii desíti proher vystřílela proti Berounu svou druhou výhru v sezóne. Na první branku si diváci museli počkat za polovinu utkání. Domácí hráli pětiminutovou přesilovku po faulu Gebharta, tuto výhodu ve 34. minutě úspěšně využil Matyáš Hrubý. Jeho trefa se nakonec ukázala jako vítězná. Na konečný stav zvyšoval ve 49. minutě ještě Ondřej Zmeškal. Gólman Václav Mouček si tak připsal vychytanou nulu na svém kontě a Kobra oplatila svému soupeři poslední porážku stejným výsledkem. Další zápas na programu je dohrávka 3. kola, kde se opět setká béčko s berounskými Medvědy, tentokrát na jejich ledě.

18. kolo, 29.01.2022 v 20:30

HC Berounští Medvědi

2:0

(0:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 34. Hrubý (Gron, Sovík), 49. Zmeškal O. (Brázda, Maciboba). Rozhodčí: Jebavý - Koliš, Kubas. Vyloučení: 8:5, navíc Gebhart (BER) trest ve hře. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27.

HC Kobra Praha: Mouček - Zmeškal O., Maciboba (A), Sládek, Svoboda, Skalík - Sovík, Michalů, Tichý, Zmeškal D., Zemánek, Gron (C), Brázda, Vencl, Hrubý, Slanina, Mucha

HC Berounští Medvědi: Vozdecký - Vacek, Pína, Koštoval, Vokurka, Drda, Krasanovský - Ferens, Jankovský, Taliján, Vetoshev, Gebhart, Matoušek, Moška, Hampl, Procházka, Halman, Nejepsa (C), Liška, Mařík