19.02.2022

Kobra držela s Hvězdou krok, třetí třetina ale rozhodla o výhře domácích

Již v deváté minutě šla Hvězda do vedení. O dvě minuty později ale srovnal Lukáš Michalů. Béčko ukázalo, že zápas s jasným favoritem nevzdává. Ke konci druhé části však Hvězda uskočila na jednobrankový rozdíl, ve třetí třetině v rozmězí tří a půl minut nestřílela tři góly. Na to už Kobra odpovědět nedokázala a první semifinálové utkání, v sérii hrané na dvě vítězství, tak vyhrála Hvězda 5:1. Odveta proběhne na branickém ledě v pátek od 19:45.

SF1, 19.02.2022 v 17:30

HC Hvězda Praha

5:1

(1:1, 1:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 9. Nacházel (Slavík), 38. Slavík (Klepáček), 48. Procházka L. (Čmejla, Slavata), 51. Slavík (Šonský, Láska), 51. Veverka (Procházka L.) - 11. Michalů (Brázda). Rozhodčí: Ovsík - Koliš, Hlinka. Vyloučení: 5:7, navíc Vošahlík 5 + OK. Bez využití. Diváci: 39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.

HC Hvězda Praha: Vokatý - Grim, Herna, Vošahlík, Chvála, Chládek, Šonský - Procházka, Čmejla, Slavata, Cvikl, Veverka, Hlaváč, Klečka (C), Nacházel, Láska (A), Klepáček

HC Kobra Praha: Mouček - Maciboba, Zmeškal O., Sládek, Svoboda, Procházka J., Skalík, Křepelka - Šálek, Ksandr, Zmeškal D., Sovík, Šubrt, Gron (C), Hrubý, Brázda, Vencl, Michalů, Tichý