25.02.2022

V posledním zápase před play-off Kobra vyrazí do Havlíčkova Brodu

Marek Baloun

Složení play-off je jasné. O nic se nehraje. To ale neznamená, že by Kobra něco vypustila. Před Příbramí ji totiž čeká ještě jeden soupeř - Havlíčkův Brod. A dobrá výhra tým vždy psychicky nakopne. Utkání začíná u Bruslařů úderem sobotní 17. hodiny.

Havlíčkův Brod do středy neměl jasné, jestli se bude muset o svou čtvrtou příčku bát, nebo ne. Klatovům totiž chyběly tři body a v případě plné výhry nad Kobrou by tak rozhodovalo právě sobotní kolo. Jak ale víme, Pražané darovali plzeňské enklávě pouhý bod a z pozice lepšího týmu zavřeli Západočechům brány letošního semifinále.

Bruslařům se prohra Klatov hodila, sami ale své utkání v Příbrami zvládli na výbornou. Proti druhému týmu soutěže zahráli stoprocentní výsledek a na ledě Baníku po bezbrankové první třetině přišly trefy Kuchty, Voříška, Mlynáře a Čejky a hráči z Vysočiny tak slavili výhru 4:0. Skvělou formu potvrdil i fakt, že první dva góly přišly při vlastním oslabení.

Jak už bylo zmíněno, Pražané také ve středu zapsali výhru. Tu si ale museli tvrdě vydřít a nakonec ji urvali až gólem Jandy v prodloužení. Klatovy se totiž přetahovaly o každý gól, až se nakonec skóre před prodloužením ustálilo na 4:4. "Klatovy dnes hrály na dálku o čtvrté místo s Havlíčkovým Brodem, takže jsme věděli, že to nebude jednoduché utkání. Dozadu se trochu projevilo to, že jsme dnes měli jen čtyři obránce ze základu, ale od druhé třetiny už se ta hra výrazně zlepšila a ve třetí už jsme jí kontrolovali. Nebyli jsme schopní sice rozhodnout v základní hrací době, ale je důležité, že jsme vyhráli aspoň za dva body,“ hodnotil utkání lodivod Pražanů Miloslav Šeba.

související články


partneři klubu