12.03.2022

Dramatická přestřelka dopadla lépe pro domácí, béčko slaví bronz

Nebývalá přestřelka začala již ve druhé minutě. Prosadil se Dominik Zmeškal. Nejprve sice Smíchov srovnal, poté domácí odskočili díky zásahům Matyáše Hrubého a Jana Šubrta. Po dalším srovnání přišel největší odskok Kobry, po brankách Jana Ksandra, Filipa Svobody a Davida Šálka vedli domácí vysoko 6:3. Skóre, které by jindy bylo už rozhodující, se však ještě dlouho nezastavilo. Za béčko se dále zapsali mezi střelce Lukáš Michalů a Matyáš Hrubý. Drama přišlo ve 46. minutě. Smíchovu se podařilo stáhnout náskok a vyrovnat na 8:8. Další góly však přidali pouze domácí hráči. Nejprve zkompletoval hattrick Matyáš Hrubý, do prázdné branky pečetil Petr Zemánek. Celkem tak v utkání padlo 18 branek, ze soupisky Kobry se nejvíce podíleli bodově Jan Procházka (0+5) s pěti body, po čtyřech měli Matyáš Hrubý (3+1) a Tomáš Gron (0+4). Díky této výhře strhlo béčko sérii na svou stranu a po ne moc povedené sezóně bere nakonec bronzové místo.

MF2, 12.03.2022 v 18:30

HC Smíchov 1913

10:8

(3:2, 5:4, 2:2)

Branky a nahrávky: 2. Zmeškal D. (Brázda, Procházka), 11. Hrubý (Ksandr, Procházka), 14. Šubrt (Gron, Skalík), 23. Ksandr (Hrubý, Procházka), 24. Svoboda (Zemánek, Gron), 26. Šálek (Zmeškal O., Procházka), 33. Michalů (Brázda, Šubrt), 37. Hrubý (Sovík, Procházka), 51. Hrubý (Gron, Remeš), 60. Zemánek (Gron, Svoboda) - 8. Šilhan (Krejčí, Marek J.), 19. Šilhan (Veselý), 23. Veselý (Král, Kasík), 31. Vávra (Melovič, Marek M.), 36. Šilhan (Veselý, Melovič), 40. Král (Veselý, Šilhan), 45. Štefan (Veselý, Šilhan), 46. Marek J. (Ďurný, Melovič). Rozhodčí: Šťovíček - Karda, Stacho. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 14. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:8, 10:8.

HC Kobra Praha: Mouček (20. Remeš) - Maciboba (A), Sládek, Zmeškal O., Svoboda, Procházka, Skalík - Michalů, Gron (C), Sovík, Šálek, Šubrt, Brázda, Ksandr, Hrubý, Zmeškal D., Zemánek

HC Smíchov 1913: Aberle (20. - 26. Černík) - Kasík J., Krejčí (C), Štefan, Melovič - Marek J., Král, Kasík F., Šilhan, Kyclt, Veselý, Vávra, Marek M., Ďurný