29.09.2021

Lukáš Tondr: Chtěli jsme v úvodu dát více branek, zbytečná oslabení jsme zvládli

Marek Baloun

Divoké první domácí utkání od vstupu Chebu do druhé ligy zvládli Pražané nakonec úspěšně 5:2. U většiny branek Kobry opět stála první lajna Bříska – Šťastný – Tondr. Právě Lukáš Tondr utkání po jeho skončení krátce zhodnotil.

Jak bys zhodnotil dnešní zápas?
Dnes se nám nepovedl úvod. Chtěli jsme dát více branek, ale nepovedlo se. Oni na nás v druhé třetině vlétli, ale třetí už byla naše a zaplať pánbůh, že to takhle dopadlo.

Opět se prosazovala hlavně vaše lajna, co stojí za takovým úspěchem?
Jsme sehraní. Víme, kam si máme najet, abychom dostali přihrávku naslepo. Už víme, kdo jak ty góly dává, kam si najet a rozhodneme to. Doufejme, že se chytí i druhá a třetí lajna. Sezóna je naštěstí ještě dlouhá.

Objevilo se zase spousta někdy i zbytečných faulů...
No to jo... (smích) Dneska to ale bylo na obou stranách zbytečné. Osobně si myslím, že to rozhodčí špatně pojal, ale zvládli jsme ta oslabení. Bohužel jsme nedali gól v přesilovce, od toho tam jsme, ale ubránili jsme je.

Příští zápas hrajete proti Příbrami, na kterou jste několikrát narazili v přípravě, tak co očekáváš?
Tak hlavně velké hřiště, to pro nás bude těžší... (smích) Ale připravíme se na to a vyhrajeme.