01.07.2022

Program přípravy: Benátky a tradiční druholigoví soupeři, ale i národní tým Jižní Koreje!

Tadeáš Podolka

Braničtí hokejisté pod vedením Miloslava Šeby odehrají v přípravě na příští sezonu osm zápasů. V jednom z těchto klání čeká Kobru zahraniční soupeř, a to reprezentace Jižní Koreje na stadionu Slavie v Edenu. Na domácím ledě sehraje tým z Braníku čtyři utkání.

První utkání předsezony čeká Kobru s velmi dobře známou Příbramí, a to 4. srpna od 18 hodin na branickém zimním stadionu. Ve středu 10. srpna od 18:30 pak Pražané sehrají odvetu na ledě Středočechů. Hned o den později, 11. srpna, se braničtí hokejisté postaví exotickému soupeři - národnímu týmu Jižní Koreje. Úvodní buly zápasu je naplánováno na stadionu Slavie v Edenu od 17:00.

Pikantní bude další klání 15. srpna, ve kterém přijedou na kobří stadion Benátky nad Jizerou. Jejich dres od nového ročníku obléká bývalá branická opora Kamil Bříška. Utkání začne v tradičních 18:00. Ve stejný čas pak bude zahájeno i střetnutí se Západočechy z Klatov 25. srpna. Pak následuje dvojboj s letňanskými Letci, a to 31. srpna v ICE ARENĚ od 17:30 a na Braníku 7. září od 18:00. Předposlední zápas přípravy bude patřit Benátkám, na jejichž led se Kobra vydá 9. září. Závěrečné utkání před zahájením druholigové sezony se odehraje mezi 12. a 17. zářím, soupeř bude ještě upřesněn.

Program přípravy před sezonou 2022/2023. Autor: HC Kobra Praha