25.09.2024

Puky pomáhají! Hlasujte pro Kobru v Kauflandu

David Zlomek

Projekt Puky pomáhají pokračuje i v této sezoně. Odstartoval druhý ročník, ve kterém je k dispozici víc než 11 milionů pro mládežnické hokejové kluby z celé republiky. Stačí nakoupit v pražských prodejnách Kauflandu a správně hodit puk.

Fanoušci Kobry Praha mají unikátní možnost podpořit naši mládež! Pomozte nám nasbírat co nejvíce puků, a získat tak finanční prostředky na trenéry nebo vybavení a společně posunout naše ratolesti a hokejové talenty v jednom o krok dál.

Projekt Puky pomáhají organizuje společnost Kaufland, která je jedním z hlavních partnerů Českého hokeje. Mezi mládežnické kluby z celé ČR vloni rozdělila 10 milionů a letos sumu navýšila na 11 460 000 korun. Hlavním cílem je podpořit rozvoj mladých hokejistů a zlepšit podmínky pro jejich tréninky.

První až třetí místo bude odměněno možností účasti na turnaji mezi regiony, speciálními turnajovými dresy a příspěvkem na trenéra ve výši 120 000 Kč. Čtvrté až šesté místo získá dresy nebo hokejové vybavení v hodnotě 60 000 Kč. Sedmé až deváté místo bude odměněno sportovní výživou v hodnotě 35 000 Kč.

Stačí, když si v některé z pražských prodejen Kauflandu nakoupíte alespoň za 300 korun, vyzvednete si u pokladny hlasovací puk a hodíte ho do tuby s označením HC Kobra Praha. Hlasovat můžete opakovaně při každém nákupu.

Veškeré informace najdete na webu www.pukypomahaji.cz.

6. kolo, Středa 9.10.2024 | 17:30

HC Tábor