11.11.2019

Richard Šeba a Maxmilián De Sousa odcházejí do Německa

Vojtěch Martinek

Juniorka Kobry je o dvě jména slabší. Kádr lodivoda Pecky opouští obránce Maxmilián De Sousa a útočník Richard Šeba, oba mají namířeno do Německa. Konkrétně budou nastupovat za juniorku Straubingu, která působí v Bayernlize. Oběma hráčům přejeme v novém angažmá hodně štěstí!

Richard Šeba za juniorku odehrál šest utkání, ve kterých si připsal čtyři body za dvě branky a dvě asistence. Na dva zápasy též nakoukl do A-týmu. Maxmilián De Sousa pak v REDSTONE Extralize juniorů nastoupil ke třinácti duelům, během nichž si do statistik připsal dva góly a čtyři asistence.

Oba mají nyní namířeno do zahraničí, konkrétně budou nastupovat za EHC Straubing. Ten je aktuálně druhý v regionální soutěži Bayernliga, na vedoucí Selb ztrácí jen dva body. Jeho dosavadní bilance činí osm výher a dvě porážky s celkovým skóre 59:34.

2. kolo, Středa 23.9.2020 | 18:30

HC Příbram