Rozhodnutí vedení HC Kobra Praha

Klub

Vzhledem k opatřením Vlády ČR ohledně dočasného uzavření sportovišť HC Kobra Praha bude snižovat klubové příspěvky z předepsané výše pro dané ročníky. Výše příspěvků bude upravována pro každý měsíc dle situace a možností zajištění tréninků jednotlivých kategorií na zimním stadionu, ve venkovním prostoru nebo formou distančního způsobu vedení tréninků.

Na základě dalších jednání vlády v měsíci lednu 2021 HC Kobra Praha očekává možnost povolení tréninků mládeže v určité formě ještě v měsíci lednu.

O změnách bude HC Kobra průběžně informovat prostřednictvím vedoucích družstev.

HC Kobra Praha věří, že po uvolnění opatření bude mládež trénovat na ledě ještě v květnu a červnu 2021. Mládež dostane v těchto měsících větší objem ledové plochy v týdenním rozvrhu.

HC Kobra Praha tímto děkuje všem trenérům, vedoucím a rodičům za trpělivost a spolupráci v této nelehké době a přeje vše nejlepší, zdraví, optimismus a elán, který budeme všichni potřebovat, do nového roku 2021.

Miloslav Šeba
Prezident HC Kobra Praha