Shrnutí výsledků mládeže, 3. – 9. 1. 2022

Vojtěch Martinek

Neúspěchy juniorky a dorostu, přestřelky šesťáků a osmáků či nájezdová bitva deváťáků proti Třemošné. Minulý týden toho v branické mládeži nabídl mnoho, podívejte se na náš pravidelný přehled! Detaily o jednotlivých utkáních si můžete zobrazit kliknutím na jejich výsledek.

Junioři

9. 1. 2022: IHC Králové Písek – HC Kobra Praha 4:1
Čečetka.

Dorost

6. 1. 2022: HC Kobra Praha – HC Motor České Budějovice 1:5
Branky Kobry: Mack.

8. 1. 2022: HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod 1:5
Branky Kobry: Štípek.

9. třída

Petr Hrbek: "Deváťáci předvedli výborný závěr v zápase s Třemošnou, smekám před kluky."

8. 1. 2022: HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná 6:5sn.
Branky Kobry:
Holejšovský, Marek, Halfar, Frejka, Jindrák + rozh. náj. Halfar.

8. třída

Jiří Hájek: "Zpočátku zakřiknutý výkon ukončili osmáci dvěma góly a rozjeli velkou ofenzivní jízdu. Toto představení trošku hatí posledních 10 minut, v nichž naše nekázeň a s tím spojená ztráta koncentrace umožnila soupeři korigovat výsledek. Přes tuto drobnost je pro nás výkon osmáků velkou radostí."

9. 1. 2022: HC Kobra Praha – PZ Kladno 13:8
Branky Kobry:
Jizba (3x), Vejvoda (3x) Malčánek (2x), Janouš, Mikoláš, Vent, Sedlář, Petrák.

7. třída

Šimon Antončík: "Naši sedmáci měli proti soupeři z Třemošné úžasný vstup do utkání, kdy jsme v první třetině vedli 4:0. Soupeř však v další fázi zápasu srovnal krok a nakonec se štěstím dokázal skóre otočit. Utkání, které se hrálo v solidním tempu, nakonec rozhodlo velké množství chyb v naší obranné třetině."

8. 1. 2022: HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná 7:9
Branky Kobry: Javorský (3x), Pek (2x), Sedlář, Čížek.

6. třída

Jiří Hájek: "Naši šesťáci opět prokázali obrovskou chuť po vítězství. Střelecké představení Šimona Janáče doprovodili i ostatní krásnými góly a strhující hrou."

9. 1. 2022: HC Kobra Praha – PZ Kladno 14:7
Branky Kobry:
Janáč (6x), Kolář (2x), Prikner, Janouš, Kubálek, Dolejš, Syrový, M. Čížek.