27.01.2023

Vyhraje Kobra i popáté? V cestě stojí ústecký Slovan

Tadeáš Podolka

Branické hokejisty čeká v rámci nadstavbové skupiny A další výzva, tentokrát jde o Slovan Ústí nad Labem. Severočeši jsou stejně jako Kobra v nadstavbě zatím neporažení. Zřejmě půjde o napínavý zápas dvou týmů ve formě. Jak utkání dopadne? Úvodní buly bude vhozeno na ústeckém zimním stadionu od 16:00.

Braničtí vtrhli do nadstavbové části jako utržení ze řetězu a čtyřikrát v řadě zvítězili. V posledním kole dokázali dokonce otočit utkání proti nepříjemnému Táboru a přetlačili Jihočechy 3:2 po nájezdech. "V první třetině jsme měli čtyři vyloučení. To musíme vylepšit, hrát v pěti a můžeme každého porazit. Ve druhé třetině se náš výkon zvedl, třetí byla fantastická! Kluci dokázali srovnat, prodloužení bylo vyrovnané a na nájezdy jsme vyhráli," zhodnotil povedený duel kouč Kobry Miloslav Šeba.

Předtím se před hadí silou sklonili celky Mostu, Příbrami a Vrchlabí. Pražané bleskurychle smazali desetibodový náskok Vrchlabí na přímý postup do playoff a sami teď okupují šestou pozici s 58 body.

Tým ze severu Čech si také připsal čtyři výhry a dnes je dle kurzů sázkových kanceláří favoritem na další tři body. Naposledy Slovan v malém severočeském derby porazil MOSTECKÉ LVY 5:2, a dokonce se vyšvihl na 2. místo v tabulce před dalšího rivala z Chomutova.

Prolomí Kobra ústeckou sérii výher? Či naopak potvrdí Slovan roli favorita? Zápas v Ústí nad Labem startuje od 16:00 a můžete jej sledovat přes Onlajny.com nebo Czechicehockey.tv.