29.10.2021

Ani podruhé nenašlo béčko recept na Smíchov

Záložní tým Kobry se na startu letošní sezóny trápí. Na Smíchov, se kterým v poslední plnohodnotné sezóně nemělo béčko větší problém, nedokázalo vyzrát ani ve druhém letošním vzájemném střetnutí. Domácí celek vedl již v polovině 11. minuty vysoko 3:0. Ještě v téže třetině dokázal Aberleho překonat Mansúr Káninský, ve druhé části snížil na jednobrankový rozdíl kapitán Tomáš Gron. Více branek však béčko nepřidalo, naopak v poslední třetině lovil Václav Mouček další dva puky ze své klece. Z pěti utkání tak zatím zvítězili braničtí pouze jednou. V dalším utkání přivítají na svém ledě Beroun, jejich první vzájemný zápas byl odložen a soupeři tak své síly zatím letos nezměřili.

7. kolo, 29.10.2021 v 18:30

HC Smíchov 1913

5:2

(3:1, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Kasík F. (Kyclt, Marek), 10. Král T. (Šilhan, Veselý), 11. Marek (Kasík F., Krejčí), 52. Veselý (Šilhan, Král T.), 54. Melovič (Kasík F., Kyclt) - 17. Káninský, 25. Gron (Mucha). Rozhodčí: Červenka - Hlinka, Kubas. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2.

HC Smíchov 1913: Aberle - Kasík J., Krejčí, Schovánek, Fetterle, Melovič - Kasík F., Dongres Matěj, Šilhan, Marek, Veselý, Sůva, Bořík, Dongres Marek (C), Král T., Kyclt

HC Kobra Praha: Mouček - Skalík, Maciboba (A), Sládek, Křepelka, Svoboda - Král J., Michalů, Šálek, Brázda, Ksandr, Káninský, Sovík, Zemánek, Šubrt, Hrubý, Mucha, Gron (C), Tůma, Mužík