18.01.2020

Béčko porazilo Beroun i potřetí, drží se tak stále na špičce

I třetí novoroční zápas béčko Kobry vyhrálo, nováčka z Berouna porazilo tentokrát 6:2. Ačkoliv braničtí inkasovali jako první, dokázali zápas otočit pravidelnou porcí dvou branek na třetinu. Nejprve vyrovnal Robert Lacina, chvíli po něm poslal Kobru do vedení František Vencl. Ve druhé třetině se v přesilovce prosadil Jan Král, byla to zároveň trefa vítězná. Čtvrtou branku utkání vsítil Robert Lacina. V poslední části se prosadili v rozmezí 21 sekund Lukáš Michalů a Jakub Mužík. Přesně v čase 45:00 dostal trest ve hře za naražení zezadu Jan Král a musel tak předčasně do sprch. Osobní desetiminutový trest dostal v témže čase brankář Jakub Hart. Koncem 43. minuty domácí vystřídali gólmany, zápas dochytal Petr Svoboda. Ten inkasoval také jednu branku, čímž Berounští uzavřeli gólový výčet utkání. Další utkání je na programu následující sobotu na ledě TNP.

19. kolo, 18.01.2020 v 21:00

HC Berounští Medvědi

6:2

(2:1, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 17. Lacina (Král), 19. Vencl (Malovický, Dostál), 34. Král (Sládek, Maciboba), 39. Lacina (Gron, Král), 43. Michalů (Malovický, Dostál), 44. Svoboda (Šubrt) - 15. Hampl (Vacek), 58. Moška (Nejepsa). Rozhodčí: Jebavý - Hlinka, Kubas. Vyloučení: 9:4, navíc Hart (KOB) 10 min. a Král (KOB) TH. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2.

HC Kobra Praha: Hart (53. Svoboda P.) - Maciboba (A), Sládek, Procházka, Svoboda F. - Král, Lacina (A), Michalů, Zmeškal D., Vencl, Šubrt, Malovický, Gron (C), Prymula, Mužík, Dostál

HC Berounští Medvědi: Hrubeš - Slavev, Drtina, Kohout, Pecka, Vacek - Gebhart, Nejepsa (C), Čelikovský, Hampl, Moška, Vetoshev, Ondráček